Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2290
Mój ojciec który nałogowo pali od 20 lat właśnie poinformował mnie że te zupki chińskie które czasem jem są niezdrowe
#gownowpis
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój ojciec który nałogowo pali od 20 lat właśnie poinformował mnie że te zupki chińskie które czasem jem są niezdrowe


@byz45: Mi koleś, który jest spawaczem z zawodu, a i wódką też nie gardzi, tłumaczył, że szczepionka na covid wywołuje raka. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dsomgi00:

Chodzi o to, że u kogoś widzą drzazge w oku, a u siebie kłody nie potrafią dostrzec.

Nie ma to żadnego znaczenia, bo liczy się co kto mówi, a nie kto co mówi.
  • Odpowiedz
@dsomgi00: ale to jest głupi argument. Spoko, jedzmy żarcie doprawione glifosatem, bo nasi starzy palą p-------y xD. To, że się trują nie sprawia z automatu, że nie mają prawa wypowiadać się w kwestiach zdrowotnych. Wiedzą, że się trują, nawet jeśli to wypierają, a robią to dlatego, że są uzależnieni. Nie ma to żadnego związku z tym, czy płatki zawierają trujące substancje, czy nie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@byz45: we wpisie sprawiasz wrażenie, jakbyś chciał umniejszyć wartości wypowiedzi, że zupki chińskie są szkodliwe, tylko dlatego, że to zdanie zostało wypowiedziane przez nałogowego palacza.

Chciałem jeszcze edytować poprzedni komentarz, ale nie zdążyłem. Chciałem dodać, że oceniane wartości merytorycznej wypowiedzi na podstawie tego, kim jest osoba je wypowiadająca, jakie wartości wyznaje i czy sama żyje w zgodzie z tym, co mówi, jest niepoprawne.

To, że złodziej mówi, że "nie powinno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tamagotchi: następnym razem zamiast pisać całe wypracowania lepiej przeczytać coś ze zrozumieniem i nie dopowiadać sobie czegoś co nie zostało powiedziane
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tamagotchi: dobra intelektualisto idź się udzielaj na innym portalu z memami o papieżu

Jeszcze będzie mi coś mówił typ co ogląda anime XDDDDDD
  • Odpowiedz
@byz45: ja czasami lubię sobie jebnąc czerwonego Vifona po spożyciu wódki na mocnej czopce. Fajnie wtedy wchodzi
Ale tak na codzien to nie jadam takich rzeczy
  • Odpowiedz