Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim. Pracuję jako programista z prawie 3 letnim doświadczeniem jako mid developer w językach C#, JavaScript, TypeScript, T-SQL i oczywiście technologiach z nimi powiązanych. Obecnie szukam stabilnej pracy, bez nadgodzin i innych patologii. Obecnie dostałem dwie oferty pracy Nokia, DXC Technology (C# + trochę frontu). Czy możecie polecić jakieś znane, sprawdzone korporacje oraz dać opinie o tych firmach ? Pozdrawiam. #pracbaza #it, #korposwiat #programowanie #programista15k #praca #pracait
  • 6
  • Odpowiedz
@AvaterTex1994:
Nie będę podawał konkretnej firmy, ale:
wejdź sobie na justjoin it. W filtrach wybierz .net, oferty tylko z widełkami, oraz swoje zaawansowanie, przeglądaj tylko oferty z lepszymi stawkami od średniej (zobacz sobie od dołu do góry jakie są stawki).|

Warto też te filtry zostawić ale pozmieniać poziom zaawansowania, i jak jakaś firma się pojawia na kilku (junior, mid, senior), to znaczy, że mają dużo ofert i warto uderzać.

Jak zaczniesz
  • Odpowiedz
@siemasz_ziomek @nowicjusz22 Patrzyłem, szukam pracy na spokojnie - bo już już w 3 letniej (dwie firmy) karierze uciekłem z januszerki, do tej pory bardzo źle wspominam ten czas. Bardziej mi zależy na work-life balance o przyzwoitej stawce, niż na mega wysokich stawkach, kosztem życia prywatnego.
  • Odpowiedz