Wpis z mikrobloga

Kredyciarze kiedy WIBOR był <1% - haha ale super rata mi zmalała spoko te zmienne st00pki. Tylko frajer by brał na 5 lat stałą. Szkoda że nie dopakowałem jeszcze 200k kredo.

Dokladnie ci sami kredyciarze kiedy WIBOR wraca tam gdzie jego miejsce - ALARM ALARM! BANKI KRADNĄ!! MOJE PINIENDZE KRADNĄ!!! KREDYT NA ZMIENNEJ TO OSZUSTWO! NIE MELIM WYJŚCIA MUSIELIM WZIONC!! RATUNKI ŻONT ZRUBCIE COŚ!!! ALARM ALARM BANKI NAS GWAŁCĄ!!! MY TYLKO CHCIELIM SWÓJ KONT!!! DLACZEGO SIĘ ŚMIJETA Z NAS??! ALARM BANKI KRADNĄ! ALARM ALARM!!

#nieruchomosci #kredythipoteczny #bekazpodludzi
  • 16
@marcinpodlas8: DOBRA BO MAM DOSC #!$%@? 15-LETNICH WOLNORYNKOWYCH SPECJALISTÓW Z WYKOPU:

Przeciętny obywatel nie ma obowiązku być specjalistą od ekonomii. Przeciętny obywatel ma prawo móc polegać na rządzie i #!$%@? #!$%@? PORADACH I PRZEWIDYWANIACH banku centralnego. W końcu: to interes przeciętnego obywatela powinień być traktowany priorytetowo przez rządzących, a nie interes banków.

Skończcie tę nagonkę na kredyciarzy bo to nie oni #!$%@? kradną Wasze oszczędności tylko #!$%@? złodziejskie #!$%@? z PISu.
Kredyty w Polsce są drogie, to ze nie mamy możliwości zaciągnięcia stałych stup na 20 lat oznacza ze nikt nie wierzy w to ze Polska gospodarka będzie stabilna przez ten czas
Dokladnie ci sami kredyciarze kiedy WIBOR wraca tam gdzie jego miejsce


@marcinpodlas8: ale wibor nie wrócił na swoje miejsce tylko oderwał się od stopy procentowej i cały czas #!$%@?. O to jest afera - nie o wzrosty, a o oderwanie od rzeczywistości.
@marcinpodlas8: mam kilku znajomych z kredytami, sam mam 300k kredytu przy budżecie miesięcznym oscylującym około 17 tys zł i nikt nic takiego nie mówi. To tylko wasze urojenia, spowodowane tym, że od 35 lat wchodźcie do kibla po starym.
ale wibor nie wrócił na swoje miejsce tylko oderwał się od stopy procentowej i cały czas #!$%@?. O to jest afera - nie o wzrosty, a o oderwanie od rzeczywistości.


@Krupier: to i tak jest na korzyść kredyciarzy bo jak mają 6m to np mieli aktualizację w lutym wibor na 6% a oni cały czas mają trzy. To niech kredyty będą oprocentowane zgodnie ze stopami ale aktualizacja na drugi dzień po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcinpodlas8:

to i tak jest na korzyść kredyciarzy bo jak mają 6m to np mieli aktualizację w lutym wibor na 6% a oni cały czas mają trzy.


A jak będzie spadać to będą w plecy i koniec końców na jedno wyjdzie.

To niech kredyty będą oprocentowane zgodnie ze stopami ale aktualizacja na drugi dzień po zebraniu RPP a nie co 6 miechów.


Jestem za.