Wpis z mikrobloga

Narzekacie na Polskę, ale w żyjemy w kraju w którym wystarczą dwie ręce i chęci do pracy, by srając na parkingu i obalając ćwiartkę w szoferce na fajrancie zarabiać tyle, ile zakredytowany po same jajca rentier pokroju Midela.

Pasywny dochód to największa ściema, takie MLM ostatniego dziesieciolecia. Byle fach w ręku wystarczy by osiągać przychód 15x większy niż z kawalerki za pół miliona xD

#nieruchomosci #finanse #kredythipoteczny #ekonomia
mookie - Narzekacie na Polskę, ale w żyjemy w kraju w którym wystarczą dwie ręce i ch...

źródło: comment_1651007225AedDc7RzFljNwasXmi7Hup.jpg

Pobierz
  • 43
@mookie: czyli wychodzi na to, że wystarczy aktualnie jeździć na tirze i już wchodzisz do klasy wyższej, która jest od około 10k netto (na rękę miesięcznie) ;D

Pokażcie mi inny kraj, w którym przy odrobinie chęci jesteś w stanie w kilka lat wejść do klasy wyższej ;D
@elf_pszeniczny: za dużo szura21 i jemu podobnych się nasluchałeś.

Top 5-10% zarabiajacych w Polsce to nie klasa wyższa? xD Normalnie jakbym czytał wpisy pod niektórymi znaleziskami, że 8k netto to np życie na granicy ubóstwa w Polsce, kiedy w Polsce masa ludzi zarabia 3-4k.
30k netto na CE? To chyba trasy do Chin albo na własnej ciężarówce, inaczej nie ma szans na taką stawke, to jest po prostu niemożliwe, kropka, nie uwierze póki nie pokaże faktury.


@igik1234: Ojciec ma CE i zarabia przy 18 dniach w trasie miesięcznie 8 netto.
A jak ktoś wspomniał, to jest robota 24h dziennie. A ja za siedzenie na dyżurze i nic nie robienie też sobie rozliczam fakturki, nie tylko
Top 5-10% zarabiajacych w Polsce to nie klasa wyższa? xD Normalnie jakbym czytał wpisy pod niektórymi znaleziskami, że 8k netto to np życie na granicy ubóstwa w Polsce, kiedy w Polsce masa ludzi zarabia 3-4k.


@haha123: Nie, bo liczy się majątek. 10% Polski ma majątek ponad mln złotych, mając 10k miesięcznie odłożysz może faktycznie z 3-4k miesięcznie, by zebrać milion, potrzebujesz ponad 20 lat takich zarobków.
@Fan_Morawieckiego: i twierdzisz, że zarabiając 10k netto nie dam rady w kilka lat mieć miliona złotych? Kolejny od szura21?

Zarabiając 10k odłożę 3-4k xd typowa logika wykopków, jakbym czytał jakiegoś baita pod tytułem zarabiam 25k i po rachunkach oszczędzam 50 PLN miesięcznie - jak żyć w tej Polsce xd

To powiedz mi misiu, jak ludzie w Polsce żyją za 3-4k, albo nawet za mniej niż 3k? xD
@igik1234: to jak ludzie żyją w tym kraju za 3-4k, budują domy, zakładają rodziny? Rozumiem, że żywią się po śmietnikach?

W sumie to nie wiem czy chce tracić czas odpisując odklejencom zyciowym. Żyjcie sobie dalej w swojej bańce, wolno wam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapomniałem, że jestem na wykopie. Tu każdy zarabia 100k, a każdy wpis w rozdajo plusuje dla jaj.
@haha123: Nie budują domów bo z dochodem 1000/1500 złotych na osobe to jest po prostu nie możliwe, spróbuj to sobie policzyć nawet na kalkulatorze. Głównie dziedziczą lub mieszkają ze starymi, ewentualnie orają na zachodzie kilka lat i wracają się wybudować. Wyzywasz nas od bańkowiczów, a sam sugerujesz że ktoś kto dyma za 3 klocki jest w stanie wybudować dom XDDDD błagam cie
i twierdzisz, że zarabiając 10k netto nie dam rady w kilka lat mieć miliona złotych? Kolejny od szura21?

Zarabiając 10k odłożę 3-4k xd typowa logika wykopków, jakbym czytał jakiegoś baita pod tytułem zarabiam 25k i po rachunkach oszczędzam 50 PLN miesięcznie - jak żyć w tej Polsce xd

To powiedz mi misiu, jak ludzie w Polsce żyją za 3-4k, albo nawet za mniej niż 3k? xD


@haha123: No nie dasz rady,
@Fan_Morawieckiego Śmieszne, a w zasadzie żałosne. Ta śmieszek fan morawieckiego, załóżmy nawet że jest prawdą co pisze - wydaje 15k na głupoty i według niego to nie klasa wyższa xd

Wydawanie 4-5x kwotę, którą wiele ludzi w Polsce ma na cały miesiąc na przeżycie to nie klasa wyższa xd W dodatku wydawanie większości na głupoty i rozrywki.

Może mi jeszcze napiszesz, że uważasz, że, to życie na granicy ubóstwa? xD

A jak