Wpis z mikrobloga

Co za inba się odwaliła to ja nawet nie.

Mój brat, lvl 25, zamknął się w pokoju i nie chce wyjść. Próbowałam z nim pogadać przez drzwi, to krzyknął tylko, że gardzi mikrusami i z nikim nie będzie gadał, bo robi jakiś eksperyment.

Ok, mówię, powiem mamie, że wyzywasz. Więc lecę do matki na skargę, no nie, i ona mówi, że z nim pogada. To idę z nią podsłuchać rozmowę. A ten krzyczy znowu przez drzwi, że mama jest m0kebiarą, on nią gardzi, bo jej pochwa nie poczuje już normalnego penisa i nie chce od niej żadnych pierożków. Ponadto, że pewnie miała miliony namiestników sawanny na boku i kukolduje ojca. Krzyczał tak głośno, że tate przyszedł i zapytał co się dzieje.

Po streszczeniu całej sytuacji ojciec tak się wku$wił, że wywalił drzwi z kopa i wlazł do jego pokoju. Powiedział do brata, że jak śmie się tak odzywać do matki i że natychmiast ma ją przeprosić. A ten debil z ryj3m do ojca i gada coś od rzeczy, że jakiś pasyw, że jakiś mikrofallus, że loszki to m0kebiary xD Ryczy w niebogłosy, że to niesprawiedliwe, że kh#tas równa się wszystko, że przegrał życie.

Zaczął ojca wyzywać, że dostał od niego gówniane geny i przez niego ma 11 cm, 10 cm w obwodzie, brak twardych erekcji i słabe ożylenie xD Matka w płacz i histeria, bo debil oszalał i trzeba dzwonić po czubków, niech go zabierają do szpitala. Ojciec powiedział debilowi, że zepsuł nam święta.

Przutulił matkę i zaczął ją pocieszać, a ten debil do ojca, że beciak i kukold i psuje rynek. Ojciec nie zdzierżył i przypi%rdolił mu w jape, teraz czekamy na karetkę xD

#blackpill #dickpill #przegryw #pasta #stulejacontent #heheszki ##!$%@? #penis #p0lka #swieta
Danzinger - Co za inba się odwaliła to ja nawet nie.

Mój brat, lvl 25, zamknął się...

źródło: comment_1650986252BGwGkPVABpBQekyRmUvcZZ.jpg

Pobierz
  • 13