Wpis z mikrobloga

Wykształcona, sympatyczna, empatyczna, życzliwa, uśmiechnięta i inteligentna Ukrainka vs typowa p0lka, która wchodzi na grupę, która jej nie dotyczy, żeby pluć jadem w stronę ukrainek.

W dodatku Ukrainka zna nasz język lepiej niż r0daczka. Czy coś jeszcze trzeba tutaj dodawać?

#tinder #badoo #blackpill #redpill #pua #mgtow #cope #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks #rozowepaski #p0lka #podrywajzwykopem #logikaniebieskichpaskow #randkujzwykopem #samotnosc
P.....c - Wykształcona, sympatyczna, empatyczna, życzliwa, uśmiechnięta i inteligentn...

źródło: comment_1650972783jPy7RpUOxVzW3BhWbNDDrb.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@77023: Weronika dała niesamowity pokaz kompleksów... kto normalny tak pisze jak ona? Wchodzi na grupę "polak szuka Ukrainek" i chwali się, że ma męża polaka i pasje? Po co ten tekst o pasjach? Kogo to obchodzi, że jest rzekomo "wartościowa"?

Brzmi jak typowa reklama "ukrainki som słabe, ja jestem nad-p0lką" i próba przyciągnięcia uwagi chada p0laka i wymiany męża na lepszy model
P.....c - @77023: Weronika dała niesamowity pokaz kompleksów... kto normalny tak pisz...

źródło: comment_1650973235lPjJfwjEu5jWQWDNSVX68H.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: tworzy szczęsliwy kochający związek, a ból zadu o to, że inny facet szuka sobie Ukrainki, co nie powinno jej interesować skoro sama w szczęśliwym i udanym związku.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Jak ją zabolało to widocznie jest karyną. Jakoś mnie to kompletnie nie obraża, ogólnie raczej bliżej mi do stereotypowej grażynki xD W sumie widać żal wylewający się z tego komentarza - pisze coś o klasie, a sama jej nie ma. Pewnie hobby antyki nie polega na tym, że sobie jeździ i zbiera szajs spod śmietników i potem to odnawia, tylko znajdzie jakieś pseudo antyczne badziewie i narzeczony ma to
  • Odpowiedz