@freewaycola: W takim razie muszę chyba iść na KUL ( ͡°ʖ̯͡°) przerażajace, ze takie rzeczy dzieją się na publicznym uniwerku- potrzeba prywatyzacji wszystkich szkół… chociaż obiło mi się o uszy, ze wśród prowadzących sa pewne dilfy…?
Hej, witam #bloksimsow po małej przerwie. Akurat mam tydzień urlopu więc pomyślałem że miło by było odświeżyć (thx @Felonious_Gru i @PyraPrzeznaczenia za motywację)
Dzisiaj na tapetę wleciał typowy blok pracowniczy stawiany w latach 80 w mniejszych miastach typu Pionki, Garwolin, Iława, Dęblin, Mława itd czyli maksymalnie uproszczony i niezbyt wysoki żeby do minimum ograniczyć koszty wynajmu dużych żurawi do montażu - oprócz wielkiej płyty w późnych latach 80
@Nosradamo: dla mnie trochę do bani, bo zwykle w takich filmach bohater przechodzi jakaś przemianę, a gi-hun po prostu nabawił się traumy i na dodatek nie poleciał do córki na koniecXD