Wpis z mikrobloga

@bitcoholic: @Miniu30: @Nikczemny_Pomidor: dokładnie takie mapki powstają najczęściej na podstawie meldunku a ludzie go nie zmieniają dopóki nie kupią własnego mieszkania. Sam wynajmowałem przez lata a w papierkach w tym czasie byłem zameldowany u rodziców pomimo tego że widzę ich może parę razy w roku. U wielu znajomych było podobnie, jak urzędy coś wysyłały to często słyszałem że ktoś mówił że ma papierek do odebrania bo do rodziców przyszedł
@bitcoholic: Wolą też chodzić na gównokierunki typu wyższa szkoła mieszania ciasta łokciem, brać prace jakie popadnie zamiast choćby trochę w branży, w której chcą pracować i do 26 lvl "nie wiedzieć kim się chce być", ale to na pewno nie przez to, bo jak to tak?
Następnie z zamiłowania i zgodności ze studiami, wybierają "Żabkład karny", magazyn lub inne rozwijające zajęcia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rustyyyy: No raczej nie pod niczyim przymusem, wiadomo- jak nie wiesz co robić w życiu to idziesz tam, gdzie można najdłużej balować, do tego jakaś dorywcza fuszka byleby było do pierwszego, na rozwój "hehe będzie czas :^)"