Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Ale ja już szczęśliwy w innym mieście. To tylko dobre wspomnienia :)
Ale totalnie się zgadzam z radami, że nauki tyle, żeby się ślizgnąć. Średnia 3.5 + kupa znajomych i programowanie dla zajawy od 10 roku życia zrobi swoje :)
  • Odpowiedz
  • 1
@jmuhha ucz się i z---------j, dbaj o oceny, bo musisz dostać stypendium pokrywające wszystkie koszty na jakiejś prestiżowej uczelni za granicą i w---------ć na stałe z tego kraju kartonem płynącym w wieku 19 lat.

Albo opcja numer dwa:

Totalnie olej to g---o od 1 klasy podstawówki, potrzebna ci tylko matma, polski tyle o ile i przede wszystkim angielski, a w wolnym czasie ucz się jakiegoś przydatnego gówna, żeby po szkole j---ć
  • Odpowiedz
@stanleymorison: miałem podobne g---o w gimnazjum XD tzw średnia ważona. By mieć 2 wystarczył minimalny effort, czytaj same jedynki z kartkówek i sprawdzianów, piątka za pracę domową i fajrant, z kolei by mieć 5 musiałeś mieć TOTALNIE wszystko o------e perfekcyjnie i ani razu nie może potknąć ci się noga bo p---a i kończysz między 3 i 4. Dlatego gimnazjum skończyłem ze średnią coś 3.0 bo miałem w------e ale w między
  • Odpowiedz
, zdawaj wszystko po najmniejszej linii oporu


@wihajsteer: No kolega to widać z daleka że szedł po najmniejszej linii oporu przez edukację...

W temacie: ja bym sobie powiedział jak lepiej rozwijać pasje, bo do tego dotarłem dopiero w okolicach 13-14 roku życia, straciłem kilka lat podbazy które mogły być efektywniejsze.
No i żeby wcześniej atakować wszelkie 'kółka', lekcje dodatkowe i indywidualne z nauczycielami bo z tempem klasy to ja się
  • Odpowiedz
@jmuhha: twojego świadectwa i tak nikt nie będzie oglądał ( ͡° ͜ʖ ͡°) olej gadanie nauczycieli bo większość to nieudacznicy którzy przypadkiem trafili do szkoły
  • Odpowiedz
@jmuhha: nie wiem czemu ale wydaje mi się być zajebistym pomysłem - pisz pamiętnik bo za c---a nic nie będziesz pamiętał za miesiąc a co dopiero po paru latach :>
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jmuhha: żeby mieć w dupie rówieśników i absolutnie żadnej, nawet najmniej istotnej decyzji, nie podejmować przez pryzmat tego, żeby jakiś się grupie przypodobać.
I żeby uważać przy skoku w dal, bo po paru latach od chrupnięcia w kolanie można trafić na operacje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A i utwieezilbym w przkeonaniu, że warto się uczyć na wysokie oceny, bo stypendia są fajne. Ale po lekcjach warto
  • Odpowiedz