Wpis z mikrobloga

@ye88: Nie bardzo rozumiem zarzutu odnośnie 9Kier, przecież ona nie recenzuje gier AAA, a głównie indyki, których generalnie przed nią za bardzo nikt nie ruszał. IMO zmiana na plus, bo wiele ciekawych tytułów wcześniej było po prostu pomijanych.

  • Odpowiedz
@piker: Ludzie narzekali jak wonziu, gonciarz odchodzili. I co, nic to nadal jeden z wiekszych czy najwiekszy portal o grach w Polsce, od tego czasu jeszcze kanal na youtubie im sie rozwinal zamiast wyłącznie dedykowanej platformy na ich strone.
  • Odpowiedz
nie recenzuje gier AAA, a głównie indyki, których generalnie przed nią za bardzo nikt nie ruszał. IMO zmiana na plus, bo wiele ciekawych tytułów wcześniej było po prostu pomijanych.


@TrueGrey: Dla mnie nie ma znaczenia czy recenzuje najnowszego Fallouta czy jakieś szachy pod wodą. Po prostu te recenzje, tak jak jej felietony czyta się źle, a po CDA chodziłem do kiosku nie po to by grać, a po to żeby mieć
  • Odpowiedz
@Plp_: Pewnie kwestia gustu, mnie ani nie raziły ani nie zachwycały, cieszył natomiast dobór gier, choć przyznam, że coś w tych anegdotakch z życia jest, choć osobiście niespecjalnie mi przeszkadzały i nie odbierałem tego jako wołanie o atencje.

Też mam/miałem inne podejście do CDA dla mnie przede wszystkim było to źródło informacji o grach w przystępnej formie - nie oglądam/nie ślędzę raczej nowości w internecie, więc dobór gier jest dla mnie
  • Odpowiedz
@ye88 jakiś czas temu cofnąłem suba, nie chciało mi się czekać aż Arasz odejdzie i poziom tvgry spadnie na najniższy poziom. Na razie staram się przekonać do tego nowego projektu Heda i spółki, ale mam wrażenie, że panowie nie mają "synergii" i o ile osobno są fajni do posłuchania, tak dzielenie czasu "antenowego" im nie wychodzi. Może muszą jeszcze wypracować swój styl, zobaczymy.
  • Odpowiedz