Wpis z mikrobloga

@Vezz: ja może trochę bardziej sceptycznie do tego podchodzę i trochę mi się chce z nich śmiać ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę, ze to w sumie po obejrzeniu tego:

https://youtu.be/4n1GAk_qXlU

Zawsze kreowali się na lepszych od Europy a rzeczywistość jest zgoła inna ;) dlatego mam uśmiech na twarzy jak widzę jaka historię muszą sobie dopisywać żeby choć przez chwilę poczuć się jak my na co dzień ;>
@Frasiu: @Vezz: Nie jest to też trochę tak, że Rito chce zmienić mentalność ludzi i wywołać większą presję na organizacjach, żeby te się skupiły na znajdywaniu i rozwijaniu kolejnych młodych talentów? Moim zdaniem jest to nieco głębsza kwestia niż tylko nakręcanie hype'u przed MSI i kolejna próba budowania narracji "Wielkiej Ameryki".
Rito


Nie rito tylko "srodowisko NA". I tak, chca. Tylko, ze z jednej strony #!$%@? bez sensu, zwlaszcza wspaniala Emilly.

Bo niektore orgi w NA inwestuja w talent jak np 100T, C9 czy nawet TSM. Juz zapomnieli jak spuszczali sie nad "TWO TIME NA MVP BLABBER"? 100T np ma swoja szkolke "100T next" gdzie graja obiecujace gowniaki ktore nawet nie moga grac w LCS bo sa za mlodzi. I ja wiem, to
@Vezz: No tak, mówiąc "Rito" miałem na myśli amerykański dział, skrót myślowy.

Nawet jeżeli faktycznie orgi pchają temat do przodu, to na rezultaty i tak trzeba zaczekać co najmniej do przyszłego roku. Tak samo dopiero na MSI zobaczymy, jak dobre jest EG - gdyby udało im się wbić do top4 lub chociaż grać sensownie na Europę/Azję, to można by to w sumie uznać za sukces i będzie to sygnałem dla NA,