Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, potrzebowałbym waszej pomocy z #ankieta dla mojego różowego paska na #studiabaza Otóż jest ona na ostatnim roku psychologii i robi pracę magisterską, w której analizuje postawę wobec aborcji w zależności od religijności i moralności. Sama ankieta zajmie parę minut:

https://forms.gle/niLFBLayMY53vBHEA

Z góry dziękuję za pomoc! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako małą zachętę wśród osób które wrzucą screen z potwierdzeniem wypełnienia ankiety w tę sobotę robię #rozdajo i wylosuję dwie osoby które dostaną kupon/blik na 50 zł na pyszne.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Przykro mi ale zielonki niestety nie będą mogły wziąć udziału w losowaniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • 95
@AtlantyQ: ale te pytania są źle zrobione,czemu po pytaniu sortującym o wiarę przy odpowiedź ateizm muszę odpowiadać na pytania i religię, czemu w paru pytaniach muszę się domyślać o co chodzi autorce, część z kodami moralnymi jest całkowicie źle zrobiona "Przy ocenie czyjegoś zachowania jako dobre lub złe jak ważny jest dla Pani/Pana
fakt:" powinno być w innym miejscu i inaczej napisane a skala Likera źle użyta bo nie ma zachowanej
@AtlantyQ: jeszcze przy tych pytaniach co jest dużo odpowiedzi wielokrotnego wyboru dałbym możliwość wpisania innych bo wymyśliłem odpowiedzi które by mnie nie obejmowały i jak w pytaniu używany popieram to się tego trzymamy a nie jakieś odrzucam
do tego warto pomyśleć nad przestawieniem szyku pytań na od najmniej kontrowersyjnego do najbardziej