Wpis z mikrobloga

Daily reminder że wam wykopkom to sie należy powrót do szkoły. Jak serio jesteście tacy przygłupi że sądzicie że sankcje dotykają tylko rosjan. Zapominacie że jest to najzwyczajniej broń obusieczna a świat gra teraz w grę pod tytułem kto się na tym bardziej wykrwawi. Wiele firm w Polsce i europie już biduje bo im części z białorusi z chin nie przyjeżdżają a wy pałujecie wiplera do tego że u ruskich "kokakoli nimaja"
Do każdego który dziwi się że podchodzę do was bez szacunku, dla was nie da się mieć szacunku.
I darujcie sobie te wasze wysrywy że to i tamto bo i tak mam was w pi%#!dzie wariaty.
#ukraina #wojna #rosja #wykoppeel
  • 33
Do każdego który dziwi się że podchodzę do was bez szacunku, dla was nie da się mieć szacunku.


@Frygus96: Ale kto pytał ? Bo gówno mnie to obchodzi czy mnie szanujesz XD

Mało która firma była tak szalona żeby mieć jakieś kluczowe elementy sprowadzane z Białorusi, Ukrainy czy rosji większość to jakieś proste rzeczy których produkcję można przenieść szybko tutaj ¯\_(ツ)_/¯
@Konigstiger44: Swoim wpisem właśnie udowodniłeś że:

1. Nie wiesz nic na temat jak ważne komponenty płyną do nas z Białorusi. No ale się wypowiesz bo jesteś wykopkiem. ¯\_(ツ)_/¯
2. Dosłownie jedyne co z siebie wysrałeś to "aLe Kto pYtał Bo MniE To nIe ObcHodZi."
Tak, ten wpis jest tobie jak o nikim innym.
Może jakbyś poświęcił 10 minut dziennie na czytanie o świecie w 2022 roku zamiast #!$%@?ć do czołgów z
@kycol_kycolewicz: kolejny XD, nie napisałeś nic oprócz #!$%@? się do słówka, "nO bO pRzEcie Ty tEż JeSteŚ nA wykOpiE wiĘc JeStEś wYkoPkiEm!!!!!"

Wykopek wykopkowi nie równy, no popatrz zupełnie jak w prawdziwym świecie.

Dawajcie dalej.
@bobikufel: Ciebie z kolei to bym najlepiej usunął z tego wpisu, ale po #!$%@?, niech wszyscy wiedzą jaki mądry jesteś (ʘʘ) Pisanie ONUCA, pod czymkolwiek co nie jest waleniem gruchy do super ultra ukrainy i hiper mega wielkiego zwycięstwa zachodu nad rasiją to oznaka największego #!$%@?, dziękuję ci za twój komentarz.
Uderzyłem w stół i się norzyce odezwały. Wygląda mi na to że sami najwięksi myśliciele komentują
@bobikufel: Nic mnie nie piecze, robisz mi dzień napisałem jeden wpis i odezwała się śmietanka intelektualna. Jesteś super!

Podaj jeden argument mówiący o tym że jestem tym mitycznym onucem, albo że posiadam jakiekolwiek inne konto na tym portalu, albo zamilcz na wieki.
@bobikufel: Szkoda mi ciebie że marnujesz swój żywot na wklejanie moich zarzutkowych wpisów, na ludzi ubogich inteletkualnie takich jak ty. Wyjaśniasz się sam tutaj z każdym wpisem. Pisz dalej, mnie to bawi. To dla mnie rozrywka a ty robisz to za darmo.