Wpis z mikrobloga

Daily reminder że wam wykopkom to sie należy powrót do szkoły. Jak serio jesteście tacy przygłupi że sądzicie że sankcje dotykają tylko rosjan. Zapominacie że jest to najzwyczajniej b--ń obusieczna a świat gra teraz w grę pod tytułem kto się na tym bardziej wykrwawi. Wiele firm w Polsce i europie już biduje bo im części z białorusi z chin nie przyjeżdżają a wy pałujecie wiplera do tego że u ruskich "kokakoli nimaja"
Do każdego który dziwi się że podchodzę do was bez szacunku, dla was nie da się mieć szacunku.
I darujcie sobie te wasze wysrywy że to i tamto bo i tak mam was w pi%#!dzie wariaty.
#ukraina #wojna #rosja #wykoppeel
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do każdego który dziwi się że podchodzę do was bez szacunku, dla was nie da się mieć szacunku.


@Frygus96: Ale kto pytał ? Bo g---o mnie to obchodzi czy mnie szanujesz XD

Mało która firma była tak szalona żeby mieć jakieś kluczowe elementy sprowadzane z Białorusi, Ukrainy czy rosji większość to jakieś proste rzeczy których produkcję można przenieść szybko tutaj ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Konigstiger44: Swoim wpisem właśnie udowodniłeś że:

1. Nie wiesz nic na temat jak ważne komponenty płyną do nas z Białorusi. No ale się wypowiesz bo jesteś wykopkiem. ¯\_(ツ)_/¯
2. Dosłownie jedyne co z siebie wysrałeś to "aLe Kto pYtał Bo MniE To nIe ObcHodZi."
Tak, ten wpis jest tobie jak o nikim innym.
Może jakbyś poświęcił 10 minut dziennie na czytanie o świecie w 2022 roku zamiast kutasić do czołgów
  • Odpowiedz
@kycol_kycolewicz: kolejny XD, nie napisałeś nic oprócz d-------a się do słówka, "nO bO pRzEcie Ty tEż JeSteŚ nA wykOpiE wiĘc JeStEś wYkoPkiEm!!!!!"

Wykopek wykopkowi nie równy, no popatrz zupełnie jak w prawdziwym świecie.

Dawajcie dalej.
  • Odpowiedz
@bobikufel: Ciebie z kolei to bym najlepiej usunął z tego wpisu, ale po c--j, niech wszyscy wiedzą jaki mądry jesteś (ʘʘ) Pisanie ONUCA, pod czymkolwiek co nie jest waleniem gruchy do super ultra ukrainy i hiper mega wielkiego zwycięstwa zachodu nad rasiją to oznaka największego s----------a, dziękuję ci za twój komentarz.
Uderzyłem w stół i się norzyce odezwały. Wygląda mi na to że sami najwięksi myśliciele
  • Odpowiedz
@bobikufel: Nic mnie nie piecze, robisz mi dzień napisałem jeden wpis i odezwała się śmietanka intelektualna. Jesteś super!

Podaj jeden argument mówiący o tym że jestem tym mitycznym onucem, albo że posiadam jakiekolwiek inne konto na tym portalu, albo zamilcz na wieki.
  • Odpowiedz
@bobikufel: Szkoda mi ciebie że marnujesz swój żywot na wklejanie moich zarzutkowych wpisów, na ludzi ubogich inteletkualnie takich jak ty. Wyjaśniasz się sam tutaj z każdym wpisem. Pisz dalej, mnie to bawi. To dla mnie rozrywka a ty robisz to za darmo.
  • Odpowiedz