Wpis z mikrobloga

@n3sta: kogo to obchodzi? To wsparcie się im po prostu nie należy
Socjalizm bez jakiegokolwiek umiaru to najgorsza wenera tego świata i tego państwa
  • Odpowiedz
  • 2
@xydeN- przepraszam za to. Mam kredyt(dopiero co wzięty więc nie jestem osobą z tych zerowych stóp) wiem, że może podskoczyć stopa i na pewno stopa i WiBOR podskoczą jeszcze dwukrotnie i będę dalej w stanie spłacać kredyt. Więc mam nadzieję, że będzie można nie korzystać z tego. Ale przepraszam za tych co skorzystają bo "Państwo" daje.
  • Odpowiedz
@ejenes: Nie ma w Polsce klasy średniej, są ludzie bogaci którzy obracają pieniędzmi by być jeszcze bogatsi i są gołodupce na dorobku, to ze zarabiasz 10k nie zmieni tego, że prawdziwy majątek buduje się pokoleniami.
  • Odpowiedz
@Piotrrulla: a jaka tu w Polsce klasa średnia?
Taka co mataczy i ma układy na samym dole w urzędach itp i firmy i nie płaci cudem podatków czy taka co bierze kredyty na telefony,zakupy czy samochody albo wakacje,żeby tylko się pokazać i żeby pokazać,że „ebią biedę”?
  • Odpowiedz
@xydeN-: w wieku 26 lat biały mężczyzna dołącza do najbardziej ruchanej grupy społecznej tracąc całkowicie jakiekolwiek ulgi czy zwolenienia z podatków, nie mówiąc już o socjalach (chyba że zrobisz sobie tak szybko kaszojada) dlatego od tego wieku wdrażam mój plan ewakuacji:)
  • Odpowiedz
@xydeN-: ja #!$%@?, za moich czasów to grupa społeczna która teraz otrzymuje takie "wsparcia", otrzymywała wsparcie co najwyżej na obiadki dla dziecka w szkole
  • Odpowiedz