Wpis z mikrobloga

Natan Marcoń
natural czy nie?

Na filmikach podkreśla że jest naturalny, skupia się na diecie (nawet brokuł #!$%@? na zimno bo ma więcej mikroskładników wtedy) i ciężkim treningu. Ogólnie widać u niego cechy osobowości ankastycznej, skupiony na rozwoju jest w stanie pominąć mniej istotne kwestie życia. Co przemawia za natura.

Faktycznie ma dobry frame i kiedyś był większy (ulany). Ale jego proces w krótkim czasie jest niesamowity. Wrzucał też filmiki z załamań nerwowych, jakby miał depre po chwilowym zejściu z cyklu. Na niektórych filmikach widać że włosy rosną mu na karku i plecach dość obficie, jak typowemu byczkowi na soku z mordowni.

Filmiki ma fajne, czasem nie mój humor i wiadomo że przerysowane, ale nawiązania do legendy Zyzza zawsze spoko. Jest młody więc można dużo głupich akcji wybaczyć imo.

#silownia #sterydy #mirkokoksy
Pobierz valko77 - Natan Marcoń 
natural czy nie? 

Na filmikach podkreśla że jest naturalny, ...
źródło: comment_1650884221f6LQePhkg00P1T1Ecqpm1t.jpg
  • 26
@NarciarzFarciarz dziś o obejrzałem jego trening nóg gdzie robi 6x 60kg w przysiadzie w ostatniej serii i udaje że nie może chodzić (moja dziewczyna o połowę lżejsza robi takie serie)

Bierze 5 litrową butle wody na siłownię i upija szyjkę

Jednak to jest tylko wszystko na pokaz i pod sprzedaż ciuchów
@NarciarzFarciarz: @valko77: Widzieliście jego kanał na YT albo tiktoka lub IG? Gość wrzucał dzisiaj relacje, że idzie zrobić badania, żeby udowodnić, że jest naturalny. Też widziałem jego tiktoka na którym pokazywał sylwetkę rano, bez pompy i już tak super nie było. Wygląda na takiego #!$%@? przez pompe i dobre światło. Typ #!$%@? jakieś chore treningi, po czymś takim też byś nie mógł chodzić. Na początku zobaczyłem na YT jego film
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Varmandoble: No trochę Cię #!$%@?ć bo nie jest naturalem xD Jak można mieć tak potężne przyrosty w tak krótkim czasie i przy tak niskiej tkance tłuszczowej? Do tego ewidentnie widać mega rozstępy na klacie, na ramionach. Rozstępy przy tak niskiej tkance tłuszczowej? Coś mi tu nie gra. Do tego zwróć uwagę na jego cerę i w ogóle stan skóry na niektórych filmach, ma (a przynajmniej miał) mnóstwo syfów- kolejny objaw bicia
@NarciarzFarciarz: Mam całe plecy od 6 klasy podstawówki w trądziku w wieku 15 lat po zaczęciu trzymania makro i normalnego treningu mam do dziś wszędzie rozstępy dosłownie (łydki, klatka, uda, plecy, biceps, triceps, plecy), a na cyklu nigdy nie byłem. Natan po po prostu robi zdjęcia na pompie z dobrym światłem i obiektywem, co widać na jego filmikach gdzie na jednym ujęciu jest #!$%@? chłopem, a na drugim wygląda jak zwykły