Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fabcio93: Może Radwańska też była daleka od formy akurat w trakcie igrzysk? Czyli dokładnie w takim samym czasie jak Świątek. No i jeszcze przypomnę, że jej pierwsze to był Pekin, gdzie zadziała się ta druga runda. Czyli dokładnie jak ta obecnie grająca, w wieku 19 lat osiągnęła ten sam wynik na IO.
Zobaczymy za dwa lata jak będzie w Paryżu. Na razie, w tym samym wieku zagrały identycznie o olimpijskie
  • Odpowiedz
@idol89: ale ja nie robię ze Świątek papieża igrzysk. Jak położy 2-3 kolejne igrzyska jak Radwańska to będę miał takie samo zdanie. W przypadku Radwańskiej ten Londyn boli szczególnie, bo miała tam życiową formę na ulubionych kortach, a zwyczajnie jej się nie chciało.
  • Odpowiedz
@nn1upl: oczywiście, masz pełną rację i zgadzam się z Tobą, że Radwańskiej kombinacyjna gra to był wielki atut i to, że była bardzo długo w topce. Aczkolwiek dla mnie sportowiec to całość, czyli finezyjna gra plus stosunek do kibiców. Niestety, Radwańska nie zawsze potrafiła opanować emocje i bardzo mi się to nie podobało, nie wzbudzała we mnie sympatii. Natomiast też nie do końca podobała mi się jej gra, w sensie
  • Odpowiedz