Wpis z mikrobloga

@kipman1: @Dromodron Chyba już się Kuba próbował odgryźć na IG. Więcej ognisk i zjazdów grupowych może już nie być. Ale należy pamiętać o jednej rzeczy- oni mogli nic nie wiedzieć o tej sytuacji i zobaczyli ją dopiero teraz w odcinku. Zapewne nikt aż tak nie analizuje jakie włosy miała Oliwia wieczorem, pod prysznicem czy rano jak co niektórzy na forach. Należy pamiętać o ewentualnej roli produkcji- to ona decyduje jaki jest
@Joanna_Maria_W: ja to się dziwię że niektórzy uczestnicy jak Zdzir się odnoszą - przecież Jay zrobił świetny żart - widać jego brak dystansu do siebie:) Czym innym są ataki na kogoś, lub śmianie sie z kogoś a czym innym żart gdzie nie mówi o kimś bezpośrednio:) Brakuje jeszcze wypowiedzi atencjuszki Mariki do kompletu:)
@kipman1: Wbrew temu co niektórzy sądzą, on ma dobre poczucie humoru. Zamiast komentować w postaci pozowanego zdjęcia z mądrościami życiowymi nagrał filmik i już. Wziął wszystko na siebie, bo wiadomo kto mu towarzyszył na filmiku. Ludzie chcieli żeby skomentował i zrobił to w postaci śmiesznej inscenizacji. Wydaje mi się, że Kubie już jest średnio do śmiechu, bo po akcji pod prysznicem to dopiero wyszedł na zdzira. Marika już raz na wojenkę
@Joanna_Maria_W: No właśnie się zastanawiam, bo niby Zenek na ig mówił, że dowiedział się w hotelu:) Zobaczymy, może też sztucznie nakręcają te dramy między sobą dla zainteresowania (zdzir już się próbował odgryźć na ig) - jakby wcześniej mieli o to konflikt, to dziwne żeby dopiero teraz zaczęli się chłodno traktować. Pozostaje wyjąć popcorn i ogladac( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dromodron: Też możliwe, że reagują na bieżące wydarzenia w hotelu (chociaż akurat brak miłości między Mariką a Elizą i Jay'em jest raczej prawdziwy) dla podgrzania atmosfery dla tych co to głównie oglądają sobie beztrosko w tv i może zerkną na ich IG. Takich jest pewnie większość. Sama mam takie koleżanki. Popcorn się przyda- zapowiedź nowego odcinka też wygląda zachęcająco ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Joanna_Maria_W: w każdym razie produkcja pokazała,że sex się odbył po rajskim,pod prysznicem,godzinę po odpadnięciu Dominiki.I to jest fakt.A że coś tam Zdzir gada,że to nie było wtedy,to niech sobie gada albo do produkcji ma pretensje( ͡° ͜ʖ ͡°)