Wpis z mikrobloga

Do wszystkich naiwniaków co to myślą, że ukrainki są lepsze od p0lka bo dostrzegają ich prawdziwą wartość, że szanują tradycyjny model rodziny, że takie "zakochane": one widzą w was tylko przepustkę do lepszego życia matoły xD

p0lka na zachodzie zaczyna karierę od znalezienia lokalnego fagasa z €€€. Też się reklamują jako kobiece i tradycyjne żeby tylko jakiś je przygarnął. Panie areczku kobiecość i tradycyjne wartości są dla enrique/marcela dla pana jest feminizm i bycie niezależną.

To myślicie, że ukrainka, której chałupę wczoraj z dymem puścili będzie kierowała się czymś więcej niż kobiecym instynktem przetrwania? Zresztą jeśli one potrafią zostawić swoich chłopów na froncie i szukać w polsce beciaka na tinderze to co zrobią z wami kiedy zwęszą lepszą okazję?

Enjoy your copium przegrywy ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#blackpill #tinder #przegryw #zwiazki #p0lka #logikarozowychpaskow #feminizm
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sugmadig: +1, ukrainki, rosjanki i ogolnie k*biety z panstw powstalych wskutek upadku zsrr i jeszcze chinki i japonki to najwieksze hipergamiczne bestie na swiecie i ja to powtarzam od dobrych kilku miesiecy.
polki z zasadzie nie sa takie zle, przeciez zeby w takiej anglii czy niemczech miec laske z wygladem przecietnej polki to musisz grac w jakims championship i byc przynajmniej 6/10 xd
  • Odpowiedz
@sugmadig: Nie wierzę że sa inne i nie wierzę ze to coś zmieni dla mnie. Ja chce tylko żeby polki z przyspawanym grymasem pogardy na twarzy miały ból dupy że już nie wystarcza chadow i oskarkow dla nich.
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: O tym to nawet lata temu kręcono filmy dokumentalne. Chyba w Rosji pokazywali jakieś kursy dla młodych kobiet, które przygotowywały do poderwania bogatego mężczyzny z Zachodu. Ukrainki czy Rosjanki są jeszcze bardzie łase na pieniądz mężczyzny, bo jaką one mają możliwość awansu społecznego, zarobku i wyrwania się z biedy w Omsku? Kobiety na serio traktujące równouprawnienie, to może w gdzieś w krajach nordyckich występują.
  • Odpowiedz
@chromypies: zreszta w dubaju najwiekszy odsetek prostytutek to wlasnie ukrainki i rosjanki xD najlepsze jest to, że szejk im sra na klate za samą możliwosc spedzenia z nim czasu w lamborghini czy pomieszkania w hotelu, nawet nie za fizyczne pieniadze xD
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: Dokładnie. To się bierze właśnie z tych "tradycyjnych wartości" czyli mężczyzna #!$%@?, a kobieta leży i pachnie, ewentualnie jeszcze coś tam urodzi. W takiej Norwegii kobieta może na siebie zarobić i dlatego mniej patrzy na kasę partnera.
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: no ja kiedy pracowałem w młodości za granicą to się spotykałem z lokalnymi laskami. Były o niebo lepsze od p0lka. Te to #!$%@? gardziły polakami kiedy tylko zobaczyły, że lokalni spermiarze gotowi są im płacić z slowiańską tzipe. Oczywiście gadały, że to dlatego bo polacy to pijusy, patusy i prymitywy a same chlały, #!$%@?ły trzy po trzy, tipsy na metr i praca na szczotce
  • Odpowiedz
@chromypies: no wreszcie jakiś to powiedział. Ha tfu na te "tradycyjne wartości". A feminizm rozumiany przez 90% julek polega na tym, źe w zależności od tego co łatwiejsze to albo wybierają tradycyjne wartości żeby chlop na nie #!$%@?ł albo bawią się w kariery (oczywiście nigdy nie na budowie) jeśli jest więcej z tego kasy
  • Odpowiedz
@sugmadig: Polki chcą wszystkich praw jakie mieli i mają mężczyźni bez obowiązków jakie mają mężczyźni. Chciałby też zachować przywileje jakimi kiedyś cieszyły się kobiety z klas średnich i wyższych, bo takie chłopki to zasuwały, albo robotnice w Łodzi. Typowa postawa dzisiejszej Polki - kobieta pracuje na swoje potrzeby, typu fryzjer, kosmetyki, ubrania, a mężczyzna utrzymuje dom. Ilu kobietom się to udaje to inna sprawa, większość jednak musi pracować i na
  • Odpowiedz
@sugmadig: Potwierdzam, kiedyś poznałem Ukrainkę i po chwili mało brakowało a już bylibyśmy małżeństwem XD oczywiście wszystko poszło w hooy jak się wybroniłem z tego xD
  • Odpowiedz
one widzą w was tylko przepustkę do lepszego życia matoły xD


@sugmadig: A p0lki to niby nie? Różnica jest tylko taka że p0lka ma większe wymagania bo już na starcie ma względny dobrobyt i koło ratunkowe w postaci 500+ i innych socjali na wypadek podwinięcia nogi w życiu. Ale postaw przed taką bogatego amanta z Norwegii i zobaczysz jak będzie leciała.
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: no zawsze jest ta satysfakcja że dojdzie do clashu jednych z drugimi i będą się żarły ze sobą o zasoby. Jestem pewien, że wielu chlopow z pocalowaniem reki wybierze ukrainki. Chociazby dlatego, ze sa po prostu ladniejsze i maja mniejsze wymagania. Niemki też byly zazdrosne o p0lka. Kobieca natura jest wszędzie taka sama.
  • Odpowiedz