Wpis z mikrobloga

Dziwi mnie zachwyt użytkowników wykopu tłiterowymi wpisami serialowego Jędruli, który za swoich studenckich lat był kolaborantem i donosicielem.

"Z dokumentów, do których dotarł „Wprost” wynika, że Dedek został zwerbowany w grudniu 1977 r. Z esbekami spotykał się w warszawskich kawiarniach Nowy Świat i Zapiecek. W raportach opisywał swoje relacje z kolegą ze studiów Jerzym Gudejką. Papkin donosił też na Krzysztofa Kolbergera i Piotra Grabowskiego. Formalnie współpraca Tomasza Dedka z SB zakończyła się 6 września 1989 r."

Teraz widać na wykopie co chwila przeklejane są wypociny tej gnidy, a język jakiego używa wygląda jak prosto z rynsztoka (przykład poniżej). #pytanie #komunizm #bekazpodludzi #niepopularnaopinia #kiciochpyta
Panitsch - Dziwi mnie zachwyt użytkowników wykopu tłiterowymi wpisami serialowego Jęd...

źródło: comment_1650785859b9sJIuBzMTVRDNiw9ft4Wy.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Panitsch
Dedkowi już pewnie zostało maks kilka miesięcy życia. Chłop już nie ma nic do stracenia, zaraz pójdzie do piachu i będziesz mógł spać spokojnie. Raczej już na nikogo nie doniesie, nie martw się.
  • Odpowiedz
@Panitsch nikt z niego nie robi autorytetu, po prostu znana osoba, publicznie i bezpośrednio, trochę prostacko jedzie po pisowcach i tyle - dlatego jest to nawet śmieszne i dlatego to lajkujemy. Oto cały fenomen.
  • Odpowiedz
@affairz: czemu w opozycji stawiasz PiS i to, że bronię kogokolwiek z PiSu? Jak wyraziłem nieprzychylną opinię o facecie, któremu nie po drodze z PiSem to automatycznie sprawia, że jestem PiSowcem, albo na nich głosowałem?
  • Odpowiedz
@Panitsch:

Z dokumentów, do których dotarł „Wprost” wynika


Sam Dedek o tym pisze, że był gnidą i ten epizod na zawsze obciąża jego życia. Nic nie wypiera, przyznaje się wprost i bardzo dosadnie opisuje swoje działania. Nie trzeba żadnego dochodzenia "Wprost", bo tu nic nie jest tajne.
  • Odpowiedz
@Panitsch: mnie też to w sumie dziwi, pomijając jego przeszłość, to takie wpisy można wutłumaczyć jedynie jeśli napisze to jakaś trzynastolatka z okresem, a nie dorosły, w sumie znany chłop. Wydaje mi się że za dużo chleje, ćpa, albo jakiś kryzys go dopadł...
  • Odpowiedz
Dziwi mnie zachwyt użytkowników wykopu tłiterowymi wpisami serialowego Jędruli, który za swoich studenckich lat był kolaborantem i donosicielem.


@Panitsch: O, stara sowiecka szkoła dyskredytowania oponenta, poprzez nieodnoszenie się do meritum problemu, bądź argumentu przeciwnika, aby w zamiast zaatakować go personalnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Albo inaczej - a co mnie obchodzi, kim on jest/był? Pisze zabawne wpisy.
  • Odpowiedz
@Ama-gi: tu przyznaję rację, ale z małym sprostowaniem - jak ktoś kiedyś lubił pindole to mała szansa że przestał je lubić tylko teraz jedynie zgrywa konserwatystę a gdy nikt nie patrzy to robi to co ten wielki konserwol z Fidesu w Brukseli po to żeby następnie w telewizji prezentować święte oburzenie marszem z kolorowymi flagami :)
  • Odpowiedz
@aegispolis: czyli jakby Trynkiewicz założyłby konto na Twitterze i produkował śmieszące cię wpisy to też byś go promował swoim "lajkowaniem"? Coś w stylu "w sumie jego przeszłość nie ma znaczenia, teraz jest na prawdę klawym gościem (i jedzie po PiSie)!!".
  • Odpowiedz
Nikt już o to nie daje j-----a, jakby wszyscy srali się o współpracę w PRL to pewne Ty i połowa wykopków musiała by wyrzec się rodziny.


@Frasad: Gratuluję rodziny. Ja p------e... xDDDDDDDDD

I takie neuropejskie szumowiny ustalają potem narrację na wykopie. xDDDDDDDDD

Z powodu donosicielstwa wyrzec się rodziny połowa wykopu? Chyba całość neuropy i zero procent reszty. xDDD
  • Odpowiedz
Nikt już o to nie daje j-----a, jakby wszyscy srali się o współpracę w PRL to pewne Ty i połowa wykopków musiała by wyrzec się rodziny.


@Panitsch No i widzisz, tak się kończy niezrobienie właściwych rzeczy we właściwym czasie. Lustracja sracja dekomunizacja kogo to interesuje XD Szantażowali "Twojego starego", bo kapował na niego kolega? C--j z tym, to było dawno a "Twój stary" pewnie sam kapował bo "wtedy połowa ludzi kapowała"
  • Odpowiedz