Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@sEB-q: przede wszystkim trzeba mieć ojca kontrolera albo przynajmniej dobrego znajomego, bo to zamknięta klitka która sama siebie szkoli i decyduje kto zostanie kontrolerem i ile ich będzie na rynku pracy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zenold no bo chrzanisz chłopie jakieś kocopoły

@Referak: akurat pracuje w pazpie od ładnych paru lat. Powiedz mi w takim razie w którym momencie pieprze kocopoly
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zenold: i zauwaz że strajkują tylko kontrolerzy acc i app z Warszawy bo to oni zarabiają po kilkadziesiąt / kilkaset tysięcy złotych miesięcznie.
  • Odpowiedz
  • 2
no bo chrzanisz chłopie jakieś kocopoły


@Referak Na obronę kolegi @zenold powiem, że o tym ze to zamknięta kilka słyszałem już bardzo dawno, więc to nie musi być wcale jakąś nowa narracja PiS. Nie wiem czy tak faktycznie jest, ale takie głosy od lat się pojawiały - nawet zanim PiS rządził.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Halbr: to że TVN jest taki sam jak tvp w niektórych tematch można się było przekonać już na podstawie kryzysu migracyjnego. Tutaj jako pracownik pazp się na własnej skórze przekonałem że świąt nie jest czarno biały. I tak BTW ****
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Halbr: oczywiście są z zewnątrz osoby które przechadza w calybkurs na krl. Ale jak ktoś ma kontakty już w środku to gwarantuje że jakim głąbem by nie był to licencje zdobędzie
  • Odpowiedz
licencję kontrolera robi się rok


@cecyl: Chyba w trybie przyśpieszonym.

i zauwaz że strajkują tylko kontrolerzy acc i app z Warszawy bo to oni zarabiają po kilkadziesiąt / kilkaset tysięcy złotych miesięcznie.


@zenold: Co Ty #!$%@??! Kto strajkuje?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@zenold: Ten artykuł jest strasznie pretensjonalny i jednostronny, zupełnie niczego nie wyjaśnia. Powiela tylko frazesy typu "związki zawodowe są złe" i "kontrolerzy za dużo zarabiają", nakręcając tylko kłótnię.
  • Odpowiedz
@zenold: Po pierwsze nie strajkują tylko yebneli im wypowiedzeniem więc generalnie to tam prawnie już nie pracują.

Mogą wrócić do pracy if zarząd podejmie taką decyzję, że lepiej będzie pójść na ugodę ale zarząd takiej decyzji podejmować nie musi, mogą ich po prostu wymienić i zrekrutować nowych. Nie jestem tylko pewna czy znajdzie się ktoś normalny kto chce brać odpowiedzialność na siebie za pracę przy 7 monitorach, gdzie na każdym jest
  • Odpowiedz
@sargento: paska nie wyślę bo sam musiałbym być kontrolerem. Tutaj jest całkiem dobrze opisane o co chodzi w tym sporze https://wei.org.pl/2021/blogi/panstwo/dariusz-matuszak/breaking-bad-czyli-niebo-kontrolera/


A ja ci wyślę sprostowanie w którym są tzw. paski z wynagrodzeń https://ozzsrl.org/2021/02/20/sprostowanie-informacji-dot-zarobkow-krl/
Ps. Tak jak napisał @ms93 twój artykuł spłyca cały konflikt do tego, że kontrolerzy chcą się nachapać.
  • Odpowiedz