Wpis z mikrobloga

@anonymous_derp: jadłeś makowca z komendantem czy bigos z generałem? Zastanawia mnie od dawna czy ty celowo jesz tak bardzo nie estetycznie i nie smacznie jak to tylko możliwe żeby udowodnić sobie jak twardym chłopem jesteś? Xd
jadłeś makowca z komendantem czy bigos z generałem?


O ile wiem, nie.

Zastanawia mnie od dawna czy ty celowo jesz tak bardzo nie estetycznie i nie smacznie jak to tylko możliwe żeby udowodnić sobie jak twardym chłopem jesteś? Xd


@Pethaf: Wygląd potrawy nie wpływa na jej smak. Smaczne zazwyczaj jest, choć faktycznie unikam jedzenia rzeczy zbyt smacznych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jaki jest sens jedzenia tak niesmacznych potraw? Na pewno nie jest to zdrowe bo są węglowodany jedzone, a jak chcesz zrzucić wagę zrób sobie keto i jedz zajebiste dania. Nie czaje
@anonymous_derp: A no nie wiedziałem z kim mowie lol. Widzę, ze już przerobiłes keto.
Zastanawiam się tylko dlaczego twierdzisz, ze fałszywym stwierdzeniem jest, ze węglowodany nie są zdrowe?
Wiadomym jest, ze to węglowodany powodują wyrzuty insuliny, która odpowiedzialna jest za masę chorób.

I co sądzisz o keto? Ja praktykuje od paru miesięcy i czuje się jak nigdy przedtem. Dużo tłuszczu zleciało i ogólnie samopoczucie git.

Pozdro tam
Zastanawiam się tylko dlaczego twierdzisz, ze fałszywym stwierdzeniem jest, ze węglowodany nie są zdrowe?

Wiadomym jest, ze to węglowodany powodują wyrzuty insuliny, która odpowiedzialna jest za masę chorób.


Wyrzut insulin spowodowany zjedzeniem węglowodanów nie ma się nijak do chronicznej nadprodukcji insuliny spowodowanej relatywną otyłością. Etnografia zawiera wiele przykładów ludów jedzących głównie węglowodany, i nie mających zauważalnego obciążenia chorobami cywilizacyjnymi. Choćby Kitavańczycy z badań Lindeberga jedzący dietę opartą o skrobionośne bulwy, trochę kokosów
anonymous_derp - >Zastanawiam się tylko dlaczego twierdzisz, ze fałszywym stwierdzeni...

źródło: comment_1650731877JTIQH88yv8Jbwn7fDEWOPA.jpg

Pobierz