Wpis z mikrobloga

@myszczur: Ateiści wierzą wystarczająco mocno, żeby oskarżać boge o cierpienia i śmierć ale niewystarczająco, żeby wierzyć w nieśmiertelność duszy xD
@Tibor to to tam #!$%@?.

On wie wszystko. Więc dobrze wie których ludzi wyśle do piekła. Więc jakaś cześć ze 120 miliardów ludzi została z pustki powołana do istnienia tylko po to, by po spędzeniu na ziemi kilkudziesięciu lat trafić na wieczne tortury pod bat diabła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pieczony_szczur_z_ogniska: bóg nie stworzył świata, bo to postać fikcyjna.
Wierzysz w coś co przeczy z logiką, nauką, badaniami archeologicznymi i geologicznymi, nie potrafiąc zaakceptować faktów...
Skoro bóg stworzył świat, to czemu w świecie występuje homoseksualizm u wielu zwierząt, w tym ludzi?
@Tibor: to jest piękne jak katosekta wychwalająca fałszywych bogów, zrobiła sobie z różnych zapożyczonych historyjek całą opowieść, tyle lat minęło a ludzie wciąż w to wierzą.
@Tibor: Nie uśmiercił (śmierć jest w Biblii najczęściej duchowa), tylko przywołał, bo wszyscy z tego świata odchodzimy. Nie mierz własną miarą. Swojej kobiecie też nie dasz wolnej woli i nie będziesz mieć za złe jak z niej "skorzysta"? Jak dla ciebie korzystanie z wolnej woli oznacza zostanie mordercą i złodziejem, to nie pisz o normalności.
Wierzysz w coś co przeczy z logiką, nauką, badaniami archeologicznymi i geologicznymi, nie potrafiąc zaakceptować faktów...

@Eskim0s: W którym miejscu, bo chyba coś przeoczyłem. Podaj źródła akademickie. To powstanie świata samo z siebie wykluczające Boga (czyli coś powstało bez pierwotnej przyczyny, coś z niczego) przeczy logice.
@KawaJimmiego: jak powstał bóg? gdzie istniał zanim stworzył przestrzeń?
Skąd mam wiedzieć jak powstał świat? więc z niewiedzy trzeba z góry zakładać teorie, hipotezy i wiarę?
Biblia nie jest wiarygodnym źródłem informacji.
Nie ma w niej ani jednej informacji, która wyprzedzała by naszą wiedzę.
Czemu w niej nie ma np. składu atmosfery Neptuna? czym jest ewolucja? wspólny przodek człowieka i szympansa? dylatacji czasu? relatywistyka?
@KawaJimmiego:

Uznajesz, że coś wzięło się z niczego i uważasz się za logicznego?

Nic tak nie napisałem.
Podałem że nie wiem jak powstał, zatem czemu mam wybierać jedną z wielu wersji scenariuszy, mimo że do każdej jest tyle samo dowodów?

Nie odpowiedziałeś na pytanie o to gdzie niby jest sprzeczność z wynikami badań naukowych

Zapiski archeologiczne i geologiczne przeczą wydarzeniom takim jak potop, sodoma i gomora.