Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki,
jestem obecnie studentem 3 roku kierunku automatyka i robotyka. W wakacje planuję pójść do pracy, ewentualnie mogę już zacząć od maja, jeśli mógłbym pogodzić ją ze studiami.
Interesuje mnie praca w której będę miał możliwość nauki nowych rzeczy i zobaczenia jak ta branża w rzeczywistości wygląda. Pieniądze mają drugorzędne znaczenie, głownie zależy mi na zdobyciu doświadczenia i spędzeniu ciekawie czasu.
Jaki rodzaj pracy polecacie na rozpoczęcie swojej przygody z tą branżą? Na jakich stronach polecacie jej szukanie, bądź jakie firmy polecacie. Interesuje mnie obszar Krakowa i okolice. Przy ciekawej ofercie jestem w stanie się przeprowadzić na czas wakacji do większego miasta.
#automatyka #praca #pracbaza #kariera #automatyka #elektrotechnika #pytaniedoeksperta #plc #elektryka #mechatronika #mechanika #studbaza #robotyka #inzynieria
  • 5
@Lecimy_koko Tak naprawdę to jest kwestia szczęścia i znalezienia jakiegoś punktu zaczepienia, jakieś znajomości ewentualnie. Zawsze możesz próbować gdzieś utrzymanie ruchu, a jeśli Kraków to spróbuj ASTOR - parę lat temu zaczynałem od praktyk u nich, mieli wtedy jakieś programy praktyk na wakacje ale zwyczajnie napisałem do nich maila o co chodzi. Ewentualnie poszukaj jakiejś listy firm integratorskich w okolicy i maile "dzień dobry, jestem studentem, szukam okazji żeby dorobić i się