Wpis z mikrobloga

@msta: Dlaczego bardzo dobrze widoczne są w dzień? To ledowe lub nawet nie światełka za np. 100zł są mało/gorzej widoczne w dzień? To jakie siedzi tam źródło światła?
@Wycu91: Czyli serio mocne ledowe światełka będą gorzej widoczne w dzień niż te? Ciekawe ile mają lm te z postu.
Średnio mi się chce wierzyć, że w dzień te za 400zl będą super widoczne a światełka ledowe albo nawet i nie za
Pobierz iquiet - @msta: Dlaczego bardzo dobrze widoczne są w dzień? To ledowe lub nawet nie ś...
źródło: comment_1650566958eFp11DTvqdGH2sW1bIRI7s.jpg
@1964: pada Ci bateria w terenie tak, ze sie juz nie laduje i wtedy Ty wchodzisz caly na bialo na stacje benzynowa, kupujesz baterie AAA i wsadzasz je sobie w tylek, bo na pewno nie do tej lampki ;) 400zl? Nawet gdybym sral kasa, nie karmilbym ksiegowych-handlowcow firm, ktore sprzedaja takie rzeczy i wciskaja ciemnote - to zwykle psucie rynku ze strony klienta. Kupowanie takich rzeczy podchodzi pod niegospodarnosc ;p kupujesz
tak z czystej ciekawości do czego ANT+ w lampce rowerowej?


@elemenTH: pisalem tam wczesniej, wlacza i wylacza sie sama, razem z Garminem. Do tego sterujesz trybami z poziomu licznika (synchronizacja przodu i tylu) i jak ma malo baterii to pokazuje sie info na liczniku.
#!$%@?, te komentarze to są serio smutne - ktoś zwiększył swoje bezpieczeństwo i widoczność na drodze, a komentarze A NA #!$%@?, A DROGO


@Im_from_alaska: Jednocześnie pewnie sporo z tych ludzi wyda jutro przy piąteczku 50 zł na wódeczkę, 25 zł na papierosy i 20 zł na kebaba, którym zrzygają się następnego poranka. A za tydzień powtórka.
@G0lomp: w sumie ma to sens, fajna sprawa. W liczniku to jakoś sensownie rozwiązane i wygodne czy trzeba gdzieś tam w menu szperać?
Widziałem też chyba garmina lampkę tylną z radarem i ostrzega o aucie z tyłu.
@1964 no to niezła cena, choć jak dla mnie bluetooth w światłach to już krok za daleko.

Swoją drogą ciekawi mnie czemu mam wrażenie że z rynku w ogóle zginęły te bezbateryjne (jak od reelight, kiedyś Decathlon miał podobne nawet w ofercie ale też wycofali).
Wiadomo że jako główne lampki się nie sprawdzą ale fajnie by było mieć takie na stałe tylko w celu żebyś był lepiej widoczny. Było to dość praktyczne
@Ballo: Człowieku #!$%@? się do mnie bo smoeszkujemy sobie z innym Mirkiem a ty to wziąłeś do siebie. Ja tylko napisałem ze za 400 zł to mógł świecić jak słońce i niech nie udaje ze to są tylko lampki. A Ty mój drogi jak jesteś taki kozak to kup te lampki ode mnie za 4000 zł jak chcesz. Ja nikomu nie patrzę do portfela. Ubzdurales sobie coś.