Wpis z mikrobloga

ja bym się nie odważył kupić światełek z wbudowana bateria za tyle hajsu xD


@PortalZeSmiesznymiObrazkami: Fakt, bywały problemy z ładowaniem, ale akurat bez problemu na gwarancji wymieniają.
@Limon2g: Łączą się z licznikiem (np. nie trzeba ich włączać, zmieniasz bezprzewodowo tryby, albo pokazuje jak mało baterii), no i są #!$%@? dobrze widoczne. Kupiłem je dlatego, że zwykle na szosie jak kogoś widziałem z kilometra w dzień to właśnie miał te lampki
Chłopie za 400 zł to mogłeś świecić jak słońce na drodze.


@zenon_z_chorzowa1: Ale to nie chodzi o świecenie jak najmocniej, bo od tego to mam Convoya S2. Chodzi o małe i kompaktowe lampki, które jednocześnie są dobrze widoczne w dzień i te się świetnie w tym sprawdzają. Obczaj sobie testy na youtube.
A poza tym lubię gadżety i sram pieniędzmi, także nie szkoda na to :)

Zresztą - mam tylko przednią,
@Im_from_alaska: Serio? Bluetooth zwiększa mu bezpieczeństwo? W lampce? I tylko dzięki temu dojeżdża do domu w jednym kawałku? Przecież kolega smieszkuje, kupił bo ma, ale czuje jak my wszyscy ze 400 zł to jednak w #!$%@?. Jak za 600 mozezesz mieć rover z Decathlonu. Sam sobie kupiłem #!$%@? rzeczy za pieniądze których żaden z was by tyle nie dał bo mu to niepotrzebne. Z ta różnica ze ja niepoddane tego pod
#!$%@?, te komentarze to są serio smutne - ktoś zwiększył swoje bezpieczeństwo i widoczność na drodze, a komentarze A NA #!$%@?, A DROGO.


@Im_from_alaska: Odnoszę wrażenie, że znowu wypowiadają się ludzie, którzy nie bardzo wiedzą co to jest.
@1964: Mnie cebula dalej ciśnie i kupiłem moon comet x pro. Niby lumenty te same, a nawet trochę ich więcej, ale jednak wydaje mi się, że nie jest tak widoczna jak bontrager.