Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Chłop jest spełniony już na dzisiaj. Odbył spierdotrip autem samemu i zrobiłem około 50 Kilometrów. Jak byłem w Markecie po wodę to wychodziłem już że sklepu razem z dwoma dziewczynami i widziały jak wsiadałem do Golfa. One do Audi A3 8P i za mną jeździły po mieście aż do Biedronki. I ja się zatrzymałem specjalnie bo mi ktoś na dupie siedział. I tak czekam aż wejdą do tego sklepu a te nie weszły i się patrzyły na mnie i coś gadały do siebie. Ale chyba się wstydziły wyjść i odjechali. Mam nadzieję że je jeszcze spotkam. I też zaliczyłem pierwszy #nightdrive w towarzystwie piosenek z lat 80tych Niestety głośnik Słabo daje radę i coś będę zamawiał przez internet jakieś radio z AUX/BT. Widzicie Golf już zaczyna przyciągać samice jestem strasznie zmęczony ale i mega szczęśliwy. Tydzień Tygodnie pojeżdżę i będę szukać pracy już w Tygodniu będę pisał CV co dziwne lepiej mi się jeździ w nocy niż w dzień. ( ͡ ͜ʖ ͡) () Dobranoc Mirki. #wygryw #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #prawojazdy #motoryzacja #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #dobranoc
Pobierz M.....2 - Chłop jest spełniony już na dzisiaj. Odbył spierdotrip autem samemu i zrobi...
źródło: comment_1650485073dOXSkxMrJ2iGQhR9AI3O2D.jpg
  • 8