Wpis z mikrobloga

darmowy kurs udemy albo z yt


@sophisticated7: xDDDDDDDD Kiedyś pracowałem w takiej firmie i kierownik wyskoczył, że będziemy mieli szkolenie. Ja wtedy młody i naiwny myślałem, że będzie to coś certyfikowanego, że pójdziemy do jakiegoś biura i będą fajne laborki. Okazało się, że kierownik wszystkich wezwał do siebie do pokoju i na swoim komputerze szkolił nas z jakiegoś modułu xD Szkolenie #!$%@?
  • Odpowiedz
. W fizycznej pracy jest mi się łatwiej skupić, bo to oddzielne miejsce, inna atmosfera. Jeszcze gorzej mają ludzie z dziećmi, rodziną w domu.


@trtrtrtr: to kto ci #!$%@? dzbanie zabrania przyjechać do pracy? Nie rozumiem takich gamoni, jak odczuwasz potrzebe socjalizacji, to sobie do roboty przyjeżdżaj nawet codizennie #!$%@?ć o głupotach i pić kawę.
To logiczne, że jak nie ma się warunków do pracy w domu, to się w
  • Odpowiedz
@selectGwiazdkaFromTabelka: do momentu, w którym pewnego ranka siadasz jeszcze w pidżamce do kompa, otwierasz jakąś Jirę czy innego Outlooka, a tu mieszkanie nad Tobą zaczyna nawalać wiertarka udarowa czy tym inny młot pneumatyczny, potem jakieś dziwne skrobanie, szuranie, stukanie i pył wlatujący przez ucholone okno. I tak przez dwa, trzy tygodnie


@medevacs: słuchawki z ANC, słyszałeś o nich?
Poza tym sam wspomniałem o tym wyżej - jak ktos
  • Odpowiedz
to kto ci #!$%@? dzbanie zabrania przyjechać do pracy? Nie rozumiem takich gamoni, jak odczuwasz potrzebe socjalizacji, to sobie do roboty przyjeżdżaj nawet codizennie #!$%@?ć o głupotach i pić kawę.


@FrasierCrane: Może nie mam takiej możliwości póki nie zmienię pracy, bo firma nie wynajmuje obecnie biura pajacu #!$%@?? Ja nie rozumiem typów, co się cieszą z tego, że nie stracą 10 minut na przerwę na kawę i będę mogli bardziej
  • Odpowiedz
@trtrtrtr: lul. Towarzyska luke wypelniam po pracy, w pracy sie koncentruje albo #!$%@? w zaleznosci od jej natezenia i obie te rzeczy mozna robic efektywniej w domowym zaciszu bez sluchania ze macka syn stracil zeby albo sie zesral albo andrea pirlo poslizgnal sie i juwentus przegral z manchesterem
  • Odpowiedz
słuchawki z ANC, słyszałeś o nich?


- mam jedne z lepszych słuchawek z ANC na rynku - ANC nie tłumi całkowicie, na pewno nie wiertarki udarowej mieszkanie nad Tobą, a sorry ale ja nie jestem w stanie się skupić jak #!$%@? udarówką muszę zastąpić #!$%@? muzyką
- spróbuj siedzieć bite 8 godzin w słuchawkach z ANC i tak codziennie
- ANC działa tylko jak odtwarzane są media (muzyka, film, gry), a NIE działa gdy prowadzisz rozmowę (telefon, skype/zoom/etc.). Spróbuj siedzieć na callu kilka razy dziennie bez ANC z tymi hałasami w tle, nie wspominając już o sytuacji gdy to Ty to spotkanie musisz prowadzić lub w nim aktywnie uczestniczyć.

Poza
  • Odpowiedz
No wszystko fajnie jak pracujesz w firmie, która ma na miejscu biura, ja pracowałem zdalnie dla zagranicznej firmy bez biur w Polsce, i co teraz?


@medevacs: postawiles sobie jakies sytuacje ktore sa anomalia nie niczym normalnym (z tymi remontami np, jak sie nie podoba wprowadz sie na stare osiedle gdzie geriatria nie robi remontow bo umiera)
  • Odpowiedz