Wpis z mikrobloga

@Szala: może i taniej, ale wtedy kupujesz pewnie od kryptośmiecia albo #!$%@? scalpera, który nie sprzedał albo jest na granicy sprzedaży ze stratą i teraz mu się dupsko pali bo inwestycja nie wyszła. Ile tego #!$%@? jest na allegro, chłop Ci napisze, że karta nowa, a #!$%@? pudło otwarte, pewnie było kopane. Albo #!$%@? typ ma wystawione 6 aukcji z innymi modelami GPU i napisze, że karty do grafiki były używane,
@cranberry250: no i #!$%@?, nie trafione, bo widzisz, mam obecnie 2080S, chciałem kupić 3080, ale przez tych #!$%@?ów nie widziało mi się wydać 8-9k za kartę, która powinna kosztować ~4,2k w Polsce po wszystkich podatkach itp.

No nic, czekamy na RTX 4080. O ile poprzednio się zawachałem na premierze, to teraz będzie brane instant w cenie jaka będzie na premierę, bo potem to #!$%@? może być znowu przez skalperskie ścierwo tylko
@cranberry250: tak, teraz, na koniec generacji, przed premierą nowej, kiedy krypto spadło na pysk i profity są znacznie niższe, przez co karty muszą kopać znacznie dłużej, żeby za siebie zapłaciły.

Teraz to podziękuję :)