Wpis z mikrobloga

Akt IV, Epilog: Pismo z postanowieniem Sądu.

Dziś w końcu dostałem pismo z Sądu. Odmówili wszczęcia postępowania z racji stwierdzenia, że ten haniebny i niebezpieczny czyn którego się dopuściłem nie nosząc maseczki w sklepie, nie nosi znamion wykroczenia ¯_(ツ)

Tym samym kończę tę długą sprawę trwającą prawie 4 miesiące. A ile w tym czasie przepalono pieniędzy podatnika na pisma itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście służba, która posługuje się hasłem "pomagamy i chronimy" może zawsze odwołać się od tego postanowienia. Jednakże myślę, że albo nie będzie im się już chciało albo przegapią termin ( )

Tym razem wołać nikogo nie będę - kto zainteresowany i mnie śledzi, ten się dowie o wyniku ¯_(ツ)
/¯ No, może jedynie @Rabusek, ale i tak ma bana ()

A całej reszcie, którzy mają jeszcze jakieś rozprawy przed sobą życzę powodzenia i trzymam kciuki - choć jestem pewny na 99%, że i wam wydadzą podobne postanowienie.

#koronawirus #covid19 #policja #maseczki #prawo
Pobierz M.....s - Akt IV, Epilog: Pismo z postanowieniem Sądu.

Dziś w końcu dostałem pismo z...
źródło: comment_1650391750yhZq86iBBEWfu3YZGxJ2Dt.jpg
  • 35
@kuss115 powodzenia Mordeczko, w razie czego idź do grypsujących. Wychowek będzie Cię namawiał na frajernię ale Ty się nie daj.

Paczki też będziemy przesyłać, w końcu latasz w konkretnej ekipie to będą dbać ( ͡° ͜ʖ ͡°)