Wpis z mikrobloga

Niedługo pyknie lvl 29, praca jest wiecie słynny programista prawie 15k, ale nie dosc ze czuje się dużym dzieckiem to obecnie mieszkam z rodzicami przyznam mega wygodne z perspektywy dużego dziecka. Czy w ogóle jest szansa żeby jakaś różowa spojrzała jak na człowieka? Mam wrażenie ze to strasznie razi laski. Bardziej niż ich śmieszna pensja i brak perspektyw. Bo ja w każdej chwili mogę isc ma swoje a one wynajmują pokój i maja nie wiadomo jakie oczekiwania ;)

Laski na krótsze znajomosci się znajdują nawet bywaly takie co chciały więcej ale bez wzajemności. No ale gdzie pytać jak na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow
#tinder
#zwiazki
  • 18
@sith1555: Z doswiadczenia wiem, jak moje kolezanki czy rozowa patrza na typy faceta w tym wieku na garnuszku rodzicow. Boja sie takich zwiazkow, ze jak juz wszystko pojdzie dalej, to zostana z nieporadnym dzieckiem ktorym sie bedzie trzeba zajac, bo poza praca i zazwyczaj gierkami/netflixem to ogarniecia malo w zyciu codziennym.
@Arxemis: kolezanki tez mi mówią ze to odstrasza. No ale jak baby biorą chlopów mega super dorosłych bo pokój za 600 zł wynajmie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem dzien w dzien na niego w robocie narzekaja ze biede razem klepia. To jak ja mam oczekiwania takich damulek traktować. Ja na utrzymaniu nikogo nie jestem bo zarabiam wiecej niż rodzice razem mimo, że wacale najgorzej sobie w
@sith1555: To plus. Sam mam akurat już swoje mieszkanie więc za wynajem nie płacę, ale zwyczajnie nie chce mi się tam siedzieć. Jakbym miał różową to pewnie co innego.
@sith1555: No ale widzisz, niby Cię bez problemu stać na wynajem czy tam zakup czegokolwiek, ale jednak dalej tkwisz w mieszkaniu z rodzicami. Czasami ludzie tak gadają, że "jakbym chciał, to to i tamto", ale od gadania do zrobienia często jeszcze daleka droga. Poza tym mieszkanie samemu uczy sporo samodzielności, nie wiem na ile to może być po Tobie widać, ale uwierz mi, czasami sama kasa (szczególnie, jak jej nie widać)
@sith1555: korposzczur 5k wynajmujący pokój> programista 15k mieszkający z rodzicami

A powodem jest to, że tak jak wykopki boją się zostać betabankomatem tak samo kobiety boją się zostać "matką" dorosłego mężczyzny, który zachowuje się jak dziecko. Z takim mieszkającym z rodzicami o to nietrudno. Taki mężczyzna jest dla kobiety tak jak matka z dzieckiem, niby może nie obciążać opieką nad dzieckiem, ale jest bardzo duża szansa, że będzie.
@Nowelizacja: Co do zostania beta bankomatem tez u mnie ciężko. Ja nie z tych od prezencików kolacyjek ;) Ja to od zawsze zwracałem na takie rzeczy uwagę czy dziewczyna wykaże chęć zapłacenia za siebie itd. Chyba najbardziej co mnie ogranicza nie jest to duże dziecko tylko taki wrodzony egozim. No bardzo nie lubie jak mi ktoś plany zaczyna układać ;) Z resztą to mnie odrzuciło w ostatniej wiatamince z która się