Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sieczkobrzeczek o i takie historie ze szczęśliwym zakończeniem lubię, gdzie wstrętna p0lka poślizgnęła się na własnym g#wnie. Gratulacje Miras bo w tym systemie facet ma parokrotnie ciężej coś ugrać i dobrze, że się w porę zorientowałeś i zareagowałeś. A synkowi życzę szczęścia, szybkiego pozbierania się mentalnie i oby nigdy nie trafił na wykop.pl ( )
@sieczkobrzeczek: a ja zamiast szydzić z p0lki, napiszę tylko, że jesteś porządnym facetem i ojcem, który nie zostawił dziecka na pastwę matki, tylko podjąłeś rękawicę i o Niego zawalczyłeś, wygrałeś i otoczyłeś potrzebną mu opieką. Szanuję i trzymam kciuki, żeby młody wrócił w pełni do siebie, a Tobie dużo siły i zdrowia, powodzenia Mirku!


@reseted
@sieczkobrzeczek

Też szanuję. Ale na miłość boską na przyszłość zwracaj uwagę z kim się wiążesz...
@czekoladazpomarancza
@reseted
@sieczkobrzeczek

A ja tu będę bronił OPa - ja ze swoją byłem 6 lat, półtorej roku temu wzięliśmy ślub. Uważałem, że jesteśmy szczęśliwym i na ogół zgodnym małżeństwem, od nowego roku staraliśmy się o dziecko. Wtem po małej kłótni coś się jej przestawiło - wyprowadziła się oskarżając mnie o znęcanie psychiczne, 2 tygodnie później Tinder i bolec na boku. Dowiedziałem się o tym i skonfrontowałem z nią, umówiliśmy się na
@sieczkobrzeczek: gratulacje, mój kumpel miał taki sam przypadek, jak się skumał o co kaman to zainstalował kamery i nagrał jak 10 minut po jego wyjściu do pracy na drugą zmianę jego żona dławiła się kutaczem ich wspólnego "kolegi" w przedpokoju. Tak głodna była że nie wytrzymała do sypialni. Chłop miał tych filmików ze dwadzieścia, psychicznie się załamał zbierając dowody ale nie dał po sobie poznać , brał nadgodziny w pracy żeby