Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem różową, mam pod ubraniami nietypowe ciężkie blizny, których nie widać na pierwszy rzut oka. Wstydzę się rozebrać. Nie wiem, czy w razie czego lepiej ostrzec potencjalnego niebieskiego przed nimi czy iść na żywioł? Obawiam się złej reakcji, szoku albo obrzydzenia. Pomocy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625df96f77ac277f47a71b7c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 78
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli komuś będą przeszkadzały Twoje blizny, to znaczy, że jest debilem czyli i tak nie chcesz z nim być
Nawet ONS powinien być z człowiekiem, z którym się czujesz na tyle bezpiecznie, żeby nie musieć się przejmować.

Ty masz blizny, ja włosy na plecach, takie życie. W seksie ma to trzeciorzędne znaczenie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: lepiej wytłumacz wcześniej skąd się wzięły, jeśli nie chcesz zbyt wielkiego zadziwienia i za wielu pytań w momencie uniesienia. Jeśli będzie wiedział wcześniej, to nie będzie problemu. Każda blizna to zwykle istotna historia
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiele lat temu oglądałem jakiś program Wojewódzkiego z miss polski i rozmawiali o jej bliznach i siniakach, bo dużo było ich widać. Powiedziała że jej pasją są rowery górskie i stąd tyle śladów. Nie wstydziła się ich, świadczyły o jej historii i pasji.
Pewnie słyszałaś o Kintsugi - sztuka naprawiania porcelany gdzie specjalnie barwi się pęknięcia, co podnosi jeszcze walory estetyczne i świadczy o historii.
Dbaj o siebie po prostu,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Skoro ciężkie, to zapewne się ciełaś. Nie powinnaś tego ukrywać, bo facet może doznać szoku, a jego reakcja może cię rozczarować.

W moim przypadku nie miało to żadnego znaczenia. Jak facetowi naprawdę spodoba się jakaś dziewczyna, to nie będzie zwracał uwagi na jakieś blizny. Perfekcja nie istnieje.
  • Odpowiedz