Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem różową, mam pod ubraniami nietypowe ciężkie blizny, których nie widać na pierwszy rzut oka. Wstydzę się rozebrać. Nie wiem, czy w razie czego lepiej ostrzec potencjalnego niebieskiego przed nimi czy iść na żywioł? Obawiam się złej reakcji, szoku albo obrzydzenia. Pomocy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625df96f77ac277f47a71b7c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 78
@AnonimoweMirkoWyznania: moim zdaniem ktoś ma prawo do tego żeby mu przeszkadzały Twoje niedoskonałości. W takim przypadku musisz się uzbroić w cierpliwość i dalej szukać. Wg. takich zasad jest grane wobec nas. Możliwe że przy dzisiejszym rynku nie będzie to czad komu się spodobasz, lub czad z podobną dysfunkcją. Na pewno trzebaby powiedzieć wcześniej a nie wystawiać na niespodziankę, tak będzie zdrowo.
Nie słuchałbym osób tutaj które mówią że to nic takiego.
Wstydzę się rozebrać. Nie wiem, czy w razie czego lepiej ostrzec potencjalnego niebieskiego przed nimi czy iść na żywioł?


@AnonimoweMirkoWyznania: ostrzeż zawsze można.... ja tam bym wagę stawiał wyżej, osoby otyłe są dla mnie tak pociągające jak kamienie przy drodze.

Jak masz blizny po usuniętym #!$%@? to faktycznie może odrzucać ale jeśli to blizny po wypadku to raczej nie powinno być źle.

@Leszek86: hahhahaha YMMD
@AnonimoweMirkoWyznania jakie to blizny? Miałem dziewczynę, która miala blizny po cięciu się i jedną po wypadku. Obie blizny mnie nie odrzuciły, a wrecz przeciwnie, zalaczal mi się tryb opiekunczy, bo wiem, że druga osoba miała ciężko. Jeżeli kogoś będzie odrzucala taka blizna, to raczej i tak ten partner będzie spalony.
jeśli komuś będą przeszkadzały Twoje blizny, to znaczy, że jest debilem


@malalon: a wiesz, że jak różowa ma blizny i nie są po cesarce, oparzeniu albo wycięciu wyrostka to prawie zawsze są po samookaleczeniach? W takim przypadku też tylko debilowi by przeszkadzały? Skala tego zjawiska jest znacznie większa niż się powszechnie wydaje
Pobierz siepan - > jeśli komuś będą przeszkadzały Twoje blizny, to znaczy, że jest debilem

...
źródło: comment_16503585817kG1EzCSxEx0wKWEWRfx3a.jpg
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja mam dużo blizn i jedyna osoba która była nimi oburzona/zniesmaczona to była jakaś stara baba w autobusie. Nawet jeśli to są blizny np. po samouszkodzeniach to raczej u normalnego człowieka wywołają zdziwienie... u faceta któremu na Tobie zależy to mogą wywołać troskę, zmartwienie, zastanawianie się przez co musiałaś przechodzić w życiu... więc lepiej bym opowiedziała wcześniej żeby nie psuć nastroju :)