Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #niebieskiepaski
Tu #rozowepaski o wzroście 170cm. I nie wiem dlaczego, ale mam przez to trochę kompleks, bo zawsze czuję się zbyt wysoka i za mało kobieca dla mężczyzn. Mam wrażenie, że większość woli malutkie i zgrabne kobiety, gdzie ja jestem raczej szczupła i wysoka. Stąd pytanie. Co sądzicie o różowych o takim i wyższym wzroście? Stanowi to dla was problem czy przesadzam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625dae3177ac277f47a7166d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 16
Gość: U baby praktycznie każdy wzrost jest dobry, jedynie bardzo wysoka laska mogłaby mieć jakieś problemy ze znalezieniem kogoś, ale nie dlatego że nikt jej by nie chciał, tylko że sama by chciała kogoś jeszcze wyższego, a takich jest ograniczona ilość.

Zaakceptował: karmelkowa
@AnonimoweMirkoWyznania to kobiety mają #!$%@? na punkcie wzrostu.

Mało któremu mężczyźnie przeszkadza wzrost partnerki jeśli jest tylko niższa od niego. A stawiam że co najmniej połowa nie miałaby problemu z wyższą od siebie. Ja byłem kiedyś z dziewczyną co miała 183 i nikomu to nie przeszkadzało.

A co do tuszy - tu już są gusta, ale dla większości zgrabna to znaczy szczupła. Moja różowa ma 172 i waży 54, dla mnie ideał.