Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sargento: Ostatnio wyjechałem z domu, jadę sobie 45/50 bo rondo za rondem, wjeżdżam na kolejne rondo a jakiś wściekły w suvie wyjechał z prawej jakby nigdy nic. Jechałem tak wolno, że się przykleiłem do krawężnika po lewej i zatrzymałem na środku i wtedy nagle mnie koleś zauważył. Oczywiście „przepraszam, nie widziałem cię” bo chyba za wolno jechałem jednak xD
@sargento: Zawsze jak mnie mija taki idiota to się zastanawiam podświadomie "ciekawe ile mu jeszcze zostało"
Serio tak mam, właściwie w myślach widzę jadącego przyszłego trupa. Tylko sobie w myślach zgaduję datę jego śmierci XD
Wiem #!$%@? jestem XD
Najlepsze że każdy pisze że on nie, on to ejzdzi normalnie... A takich na ścigaczu normalnie jadących to człowiek spotyka max kilku w ciągu sezonu, reszta pruje jak #!$%@? po terenach zabudowanych
@sargento: 18 lat jezdze motorami i jakos nie szkoda mi tych szybkich i gniewnych na „scigaczach” bo tacy najczesciej sie #!$%@?
Dobrzy tylko na prostej
Osobiscie znam 3 Asow ktorzy #!$%@? sie na scigach, oczywiscie kazdy bez prawka, w adidaskach, na szczescie przezyli i skonczyli z motorkami

Ze scigami jest jak z #!$%@? BMW i pitbullami, w wiekszosci kupuja to jakies zjeby