Wpis z mikrobloga

@masternodeBTC: mój stary jeździ na tirze całe życie a tak nie ma, dodatkowo ludzie na południu lepiej wyglądają na starość niż p0lacy. Ale nie wiem, może to zależy
@chwil0wyl0gin: otóż nie, w Azji wschodniej uważa się że im skóra jaśniejsza tym człowiek bardziej atrakcyjny, dlatego korzystają z szkodliwych środków wybierających żeby tylko być bardziej białym, dlatego też tak lecą na białych po części. Więc nie chodzi o to żeby bronić
@masternodeBTC: Kiedyś leżąc na kacu w łóżku trafiłem na YouTube na filmiki na temat skin care routine XD Zacząłem przez 2-3h oglądać filmiki, czytać i właśnie dowiedziałem się, że no-brainerem jest w pierwszej kolejności stosowanie kremów SPF codziennie, niezależnie od tego czy się gdzieś wychodzi, czy jest lato, czy zima. Nic innego z podstawowych kosmetyków w długim terminie nie wpłynie pozytywnie na Twoją skórę tak, jak taki krem.
A ktemy niby nie mają żadnego negatywnego wpływu na skórę?


@kidi1:

Można stosować zamiennie z kapeluszem o dużym rondzie. Pracuję dużo na zewnątrz i wiosną/latem zakładam słomkowy kapelusz, żeby oszczędzać skórę i nie wyglądać jak cygan.