Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jako iż #wykop30plus już coraz bliżej - jakie polecacie męskie i damskie kremy? Chcę z #rozowypasek zacząć dbać o cerę twarzy jak i całego ciała, ale tyle jest tych kremów że sami nie wiemy co wybrać, aby nie przepłacać i efekt był dobry.
Jaki chcemy efekt? Zadbana cera, tyle. Wiadomo, że wieku się nie oszuka, ale próbować można ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dodatkowo - suplementację czym polecacie? Głównie chodzi mi o witaminy. Luba nie bierze nic (kiedyś brała coś na włosy), ja tylko Rutinacę codzienne i jako że od jakiegoś czasu chcę być #mirkokoksy i wjechała #silownia to biorę jeszcze Saldiflex na stawy.

Chyba tyle, z góry dzięki za info.

#zdrowie #leki #suplementy #krem
  • 14
@Gandezz: ja musiałam zużyć 1 opak., bo niemowlę dostawało alergii na cokolwiek innego niż Mustela. Przyznam, że po kilku dniach użytkowania nie pamiętam kiedy miałam tak odżywioną i fajną skórę :) Kosztuje ok. 15zł za 400ml, więc warto spróbować :)
@Gandezz: dla mnie idealnym kremem okazał się krem z firmy Tinktura, ale ogólnie to jak chcecie dobrać coś dla siebie, to albo musicie poświęcić czas i poszukać w necie, jaką macie cerę i co dla Was będzie dobre, albo przejść się do kosmetyczki na konsultacje. Niestety, to co dla jednych będzie idealne, dla innych może okazać się fatalne.