Wpis z mikrobloga

  • 2
no cóż zapytałem i dostałem odpowiedź


@Owlosiaty-Dzik Czyli cały ten wpis i większość komentarzy, to zwykle chochoły, bo w sumie nikt nie pytał dlaczego korzysta z auta? XD Jeśli to prawda co odpisała, to #!$%@? ładny przykład jak wspaniałe urojenia potrafią stworzyć mirki na podstawie jednego obrazka xD
  • Odpowiedz
Czyli cały ten wpis i większość komentarzy, to zwykle chochoły, bo w sumie nikt nie pytał dlaczego korzysta z auta? XD


@grzsci: Tak. Typowy Wykop. Co więcej, nie liczyłabym że OP sprostuje swoje błędne zarzuty, a kolejne Wykopki będą pisały swoje durne przemyślenia nie wiedząc jaki był tego powód.
  • Odpowiedz
@Owlosiaty-Dzik: O, i czyje na wierzchu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A bezmyślne wykopki już chwyciły za widły i pochodnie.

@Phyrexia no na pewno nie twoje xD bo ta odpowiedź pani z lewicy nie zmienia tego, że masz gówniane argumenty xD
  • Odpowiedz
@Phyrexia p.s. nie kłam więcej bo twoje HRowe bzdury tu nie działają ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Nie napisałam, że kolej pali więcej.


A wyżej ktoś dał screena, że napisałaś xD
  • Odpowiedz
  • 1
postuje zdjęcie z sugerującym opisem. To jej problem, że ludzie mieli taki a nie inny wniosek


@marv0oo Ziom ja mam ją w dupie xD Jeśli to prawda co odpisała, to po prostu kolejny raz wychodzi jaka banda debili przebywa na tym portalu xD
  • Odpowiedz
@marv0oo: To nie było kłamstwo. Chodziło mi o to, że pojedynczy pociąg pali dużo więcej niż samochód osobowy. A nie, że kolej pali więcej. Sam kontekst był taki, że czasem jazda samochodem wychodzi bardziej ekologicznie, zwłaszcza jeśli pociągiem jedzie tylko kilka osób. Natomiast nie tego dotyczyła nasza dyskusja.
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: tak, wiem że jest jebnięta, kiedyś pruła się do typa i nazywała go incelem ( gdy dosłownie absolutnie nic na to nie wskazywało ) bo ten śmiał zadać pytanie dlaczego kobiety przechodzą na emeryturę wcześniej niż mężczyźni.
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: a to nie wiedzialem ze pracuje w HR, w sumie u siebie w pracy mam takie #!$%@? paniusie, jak poprosilem ja o pomoc(bo to korpo) a bylem nowo zatrudniony jak wypelnic jakis wniosek to mnie splawila, BA z jedna rozmawialem i powiedzialem jej o moich zarobkach ze sa w przedziale X(zblizaly sie swieta, wiec rozne byly widelki na prezenty) to pozniej ksiezniczka sie wyparla ze ze mna rozmawiala i
  • Odpowiedz