Wpis z mikrobloga

@Mondez: Logika libków i pisowców: "jak to nie jedzie na drugi koniec Polski autobusem skoro niedawno pisała, żeby ludzie nimi jeździli?"

INB4 ktoś napisze fikołka, że mogła wziąć dwie przesiadki i jechać 6 godzin po wertepach PKSem zamiast autostradą własnym samochodem.
  • Odpowiedz
  • 114
@Aleksander_II: Co Ty bajdurzysz, Kutno pomimo bycia zadupiem to akurat to jedna z główniejszych stacji w Polsce, z tego co widzę to pociągi z Warszawy są średnio co godzinę.

  • Odpowiedz
@msichal: No byłem, ale to w dość dawnych czasach, gdzie naprawdę było #!$%@? z Kutnem z opóźnieniami, ale chyba to doświadczenie mnie zwiodło, bo pociągów jest relatywnie dużo, ale najrozsądniejszy (6:05) jest dwuprzesiadkowy
  • Odpowiedz
@u8t3io3p: Powiedz mi jeszcze, skoro zdajesz się posiadać tak dokładne informacje, czy ten pociąg staje bezpośrednio pod domem, czy jednak trzeba jeszcze się tarabanić na przystanek autobusowy albo podjechać taksówką? Jeśli ma ze sobą prezenty, ciuchy na zmianę, jakikolwiek nawet mały bagaż, przecież nie będzie go targała ze sobą autobusem. Czy w ogóle przystanek byłby blisko celu jej podróży? A jazda taksówką mija się z celem. Zastanów się czasem zanim coś
  • Odpowiedz