Wpis z mikrobloga

  • 1
@Mondez Standardowy syndrom oblężonej twierdzy xD Babka chce bezpłatnej komunikacji miejskiej, żeby zachęcić ludzi do korzystania z tego typu transportów w miastach, a ludzie już wpadają w panikę i tworzą chochoły...

JESUS MARIA! CHCĄ NAM ZAKAZAĆ JAZDY AUTEM! PAPO PAPIEŻU RATUJ!


Po komentarzach widzę, że u mirków świat działa tak, albo wszędzie jeździmy komunikacja miejską, albo wszędzie samochodami i absolutnie nie ma nic pomiędzy xD Czasami zazdroszczę ludziom tak prostego pojmowania
  • Odpowiedz
@Phyrexia: tak jeżdżę pociągiem po mieście mieszkam w Warszawie i jest znacznie szybszy dojazd z lotniska dostać się na wschodnim niż tramwajem czy autobusem, twoje argumenty są kompletnie bez seneu, babeczka pokazałaby twarz gdyby wrzuciła zdjęcie z pociągu ,ze jedzie do domu na święta bo by napewno zaplusowala, nie zdziwionym się, gdyby to nie ona prowadziła swoje konto i nie wie co tam jest wrzucone¯\_(ツ)_/¯, robisz takie same fikołki co
  • Odpowiedz
@u8t3io3p: Nie zaskoczył mnie, zaskoczył mnie argument za korzystaniem z pociągów w celu przemieszczania się
z bagażem pomiędzy dwoma miastami, bo akurat Tobie pasuje nim dojeżdżać do pracy w Wawie.
  • Odpowiedz
  • 0
@PDCCH

No ale o co chodzi? Przeciez ma racje i nalezy promowac komunikacje publiczna nad samochodami osobowymi

Zwlaszcza w miastach


Tylko że auto jest tańsze w użytkowaniu i szybsze
  • Odpowiedz
@Phyrexia nigdy nie jechałaś pociągiem, że zadajesz takie pytanie? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Skoro ty możesz zakładać niepełny pociąg to ja mogę niepełne auto
  • Odpowiedz
@Phyrexia: lepiej dla ciebie by było, gdybyś zamilkła bo dalej się kompromitujesz, wlasnie po to w pociągach są półki by kłaść na nich walizki, mam wrażenie, że nigdy nie jechałeś pociągiem/busem, gdzieś dalej i musiałaś wziąć bagaz
  • Odpowiedz
@Phyrexia: jesteś jakaś odrealniona. Aż musiałam założyć konto bo nie mogę w spokoju tego czytać co piszesz XD
Ludzie jeżdżący tylko taksówkami na dworzec? Kto ma na to pieniądze? Przejdź się kiedyś po placu Defilad i zobacz ile osób idzie z bagażem z metra na dworzec.
Mieszkam 10km od dworca, zarabiam dużo a i tak jadę co drugi raz zbiorkomem z bagażem do domu. Dla oszczędności i dla ekologii. I
  • Odpowiedz
@u8t3io3p: Z czym się kompromituję? Na dworzec dojeżdżasz taksówką, potem pociągiem jedziesz do innej miejscowości, skąd kolejną taksówką na miejsce. W procesie uczestniczą dwa samochody poruszające się przez miasto. Nadal nikt nie wytłumaczył w jaki sposób dojazd pociągiem jest bardziej ekonomiczny (zużywa bodajże około 100 razy więcej energii niż samochód osobowy, jeśli się mylę proszę mnie poprawić) i lepszą alternatywą do jazdy autem skoro chodzi o przemieszczanie się z bagażem
  • Odpowiedz