Wpis z mikrobloga

Pociąg zużywa ponad 20 razy więcej energii niż samochód osobowy o ile się nie mylę

@Phyrexia: kurde nie jest ci serio głupio?


@EmcePomidor2: a mówią, że to wyznawcy Korwina są zaślepieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda na nią strzępić ryja. O ile się nie mylę, to w ciągu dzisiejszego dnia jest 18 (OSIEMNAŚCIE) pociągów bezpośrednich z Warszawy, które przejeżdżają przez Kutno (bo jak pisałem
  • Odpowiedz
@Phyrexia ale to dalej hipokryzja xD bo jadąc samochodem poza miasto pali to samo paliwo które pali w mieście. Karmi putina tak samo xD
Twoje argumenty to
-kolej pali więcej co jest gówno prawdą. Jak wyżej, poszukaj sobie efektywność energetyczną transportu
-bo walizka. Tysiące ludzi tak jeździ i żyją. Swego czasu codziennie wysiadałem na przystanku obok dworca i widziałem setki ludzi z bagażami. Idącymi na pociąg i z pociągu.
-odległość. Też
  • Odpowiedz
kolej pali więcej


@marv0oo: Nie napisałam, że kolej pali więcej. Mój argument odnosił się do zestawienia proporcji. By zrównoważyć podróż pięciu osób jednym samochodem, pociągiem musiałoby jechać 100 osób zakładając, że zużywa 20x tyle energii (w tym momencie jest to niepewne bo ktoś powyżej twierdzi iż niekoniecznie aż tyle). Chodzi mi o to, że kolej nie jest bardziej ekologiczna. Owszem, zużycie energii będzie mniejsze ale tylko w przypadku kiedy pociągiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mondez: ale głupi jesteście sama pociągiem za darmo pojedzie, a tu jedzie samochodem z kimś i też za darmo pojedzie bo ma hajs na paliwo z sejmu czyli za nasze. Trzeba Pani poślinie zadać pytanie czy zalała za swoje czy wzięła fakturę na sejm ?
  • Odpowiedz
Pociąg pali więcej paliwa niż samochód osobowy.


@Phyrexia: Ja #!$%@? xD Czy lewaki mają gwoździe w mózgu 2x większe niż Korwin?

Matysiak jest #!$%@?ą hipokrytką która opowiada progresywne gówno-warte postulaty których sama nie przestrzega i nie ma absolutnie żadnej lini obrony.
  • Odpowiedz
Jeśli masz ze sobą walizkę z ciuchami na kilka dni, kilkoma parami butów, jakimiś prezentami dla kuzynostwa, butelką wody, i innymi przedmiotami, w Twojej głowie normalnym jest dźwigać taki ciężar najpierw do najbliższego przystanku, potem na peron, potem z dworca do autobusu i z przystanku do miejsca gdzie się udajesz? Rusz głową.


@Phyrexia: Czy ty argumentujesz, że transport publiczny na dłuższych odległościach nie ma racji bytu? Ciekawe podejście jak na
  • Odpowiedz
@Phyrexia: no może ty mi powiesz czyje na wierzchu bo ja dalej nie wiem. Wrzuciłem odpowiedź bo na razie widzę same spekulacje a żodyn nie pomyśli dopytać u źródła. Czy babcia jest prawdziwa czy zmyślona - nie mnie oceniać. Na pewno zabrakło pomyślunku przy wrzucaniu zdjęcia z auta bo zwyczajnie źle to wygląda
  • Odpowiedz
@Phyrexia: no fajnie ale trzeba było zapytać osobiście posłankę żeby wyszło że nie odwaliła lipy, a ty się ośmieszyłaś i wyszło z ciebie wygodnictwo i niechęć przyznania się do błędu
  • Odpowiedz
@Owlosiaty-Dzik: Wychodzi na to, że sytuacja wymagała skorzystania z samochodu. W dodatku wcześniej skorzystała z pociągu by tam dojechać. Temat zamknięty. Ciekawe ile osób tę panią teraz przeprosi a także ile osób mnie teraz przeprosi za obelgi pod moim adresem z powodu jej obrony.
  • Odpowiedz