Wpis z mikrobloga

@Phyrexia Pewnie że tak, ale to ty twierdzisz że jazda z bagażami jest niemożliwa xD

No i w przeciwieństwie do ludzi pokroju pani posłanki nie próbuję zmusić mieszkańców Pierdziszewa Dolnego gdzie autobus jedzie raz na pontyfikat do pozbycia się samochodów samemu nimi jeżdżąc
  • Odpowiedz
@Mondez: Ale czemu wszyscy zakładacie, że jedzie do Kutna, bo stamtąd pochodzi? Przecież równie dobrze może jechać do innej miejscowości w Polsce, bo jej partner ma tam rodzinę i z nią spędzają święta.
  • Odpowiedz
  • 55
@Phyrexia Za każdym razem jak widzę odzywających się lewaków to się zastanawiam jak można nimi nie gardzić.

Jestem tym przebrzydłym libkiem w mitycznym 10% zarobków oderwanym od problemów zwykłych ludzi i gardzący nimi według tego co pieprzy lewica a mając 1-2 połączenia pociągiem dziennie i jadąc 3 godziny z psem i tak biorę walizkę i wsiadam w pociąg. Na swieta jezdzilem po jarmarkach w Polsce pociagiem. Nie ma zadnego jej wytłumaczenia. Matysiak
  • Odpowiedz
@Dave987654321: Komunikacją miejską nie lubię jeździć bo w autobusie z reguły śmierdzi i jest duża szansa że wsiądzie do niego osoba nie dbająca o higienę osobistą i zepsuje ci dzień za to nie mam nic przeciwko dojeżdżaniu do pracy rowerem gdy jest ciepło. Rozmawiamy o zupełnie innych tematach. Do pracy możesz pojechać z samą torebką. Na dłuższą podróż musisz liczyć się z targaniem bagażu, przesiadkami, spóźnieniami.
  • Odpowiedz
  • 55
@Phyrexia czyli co? Jak 6 godzin jazdy to już można karmić putina? XD jak już lewary używacie takich górnolotnych hasełek to bądźcie konsekwentni xD
  • Odpowiedz
  • 23
@Phyrexia

twierdzę że jest niewygodna


Czyli przedkładasz wygodę nad życie Ukrainców? Czyli za cenę swojej wygody dokarmiasz Putina?
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Ale tak to jest z lewakami - walą wzniosłe, górnolotne hasła, kreują się na bohaterów... A potem działają sprzecznie do tych haseł xD
  • Odpowiedz
@Phyrexia tramwajem ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Ale co ma jedno do drugiego? Nadal to nie zmienia faktu, że hipokrytka z lewicy karmi Putina, bo zamiast jechać pociągiem to grzeje autem które tak demonizowała. A argument "bo bagaże" to gwno nie argument. Widzę masę osób co przyjeżdża do mojego miasta, wysiadają z walizami z dworca i idą z tym do autobusu.
Argument
  • Odpowiedz