Wpis z mikrobloga

Pozbądź się samochodu by Putin miał ból dupy. Uzależnij się od Państwa, toż Państwo gwarantuje bezpieczeństwo od Putina.

Tylko ruskie onuce jeżdżą samochodem. Po co ci własny środek transportu? Będziesz jeździł tylko tam, dokąd Państwo pozwoli.

Jak będziesz się opierał, to sprawimy, że na samochód po prostu nie będzie cię stać. Szurze.

#ukraina #polska #warszawa
tyrytyty - Pozbądź się samochodu by Putin miał ból dupy. Uzależnij się od Państwa, to...

źródło: comment_1650135947KhewSETp7homTYfimMcMbc.jpg

Pobierz
  • 71
@tyrytyty: wszystko jest do obgadania, nawet najdziwniejsze pomysły

ja tu widzę jednak poważniejszy problem, że autobusami mamy jeździć my, a oni będa nadal jeździć prywatnymi samochodami :)

chyba, że się mylę i całe kierownictwo partii jeździ autobusami do pracy czy sejmu, mają bilety miesięczne i chętnie można ich zobaczyć jak dzień w dzień dojeżdżają do pracy i stoją na przystankach. Tak jest prawda?
@tyrytyty: no już #!$%@? jadę autobusem w trasę którą autem pokonuje w 10 minut w obie strony wliczając w to spalenie fajka:
dojście do przystanku 5min
czekanie na autobus 10min
jazda autobusem 15min
dojście do celu 5 min
dojście do przystanku 5min
czekanie na autobus 45min bo w mojej dziurze jeżdżą co ok. godzinę
jazda autobusem 15min
dojście do chaty 5min

Ja wiem że ekologia i te sprawy ale lewica jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
To nie jest łaska która uprzejmie donosiła PKP intercity, że ktoś nie miał maski w przedziale, a sama pościła selfiki (przed lub po tej sytuacji, nie wiem w sumie) będąc w pociągu bez maski?