Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Wczoraj, niejako na wczesne zakończenie wyzwania, byłam na pysznym steku, natomiast dzisiaj jestem ekstremalnie zapracowana i nie ma jak nawet zrobić jajecznicy, więc carni fast food: kabanosy i brie z zielonym pieprzem.

Wczoraj się prawie złamałam. Kupiłam sobie chipsy na święta (tak, wolę chipsy niż ciasta i czekoladę :p) i jak tak miałam świadomość, że są w zasięgu ręki, to bardzo, bardzo mało brakowało. Ale udało się wytrzymać, i jutro będzie ZASŁUŻONA rozpusta :D

#keto #carnivore
Pobierz BarkaMleczna - Wczoraj, niejako na wczesne zakończenie wyzwania, byłam na pysznym ste...
źródło: comment_16501086873o9NfRVSChflI1QpkGQ8gV.jpg
  • 2
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BarkaMleczna: też lubię czasami jakieś śmieciowe produkty wrzucić (ale chipsy fuj), tylko trzeba z rezerwą podchodzić do ilości kupowanych śmieci.
Kupiłem ostatnio 2x0,7l ginu i 2x1l tonicu, żeby móc swobodnie dobrać dawki. I teraz mam nadmiarowe półtorej litra tonicu, a ginu brakło(,)
Z alko tego nie wypiję, bo niestety ostatni dzień z grubsza wolny do końca czerwca wypadł właśnie dzisiaj, zwłaszcza że mówimy o ponad czterech literach