Wpis z mikrobloga

Kiedy Ukraina pomogla Polsce w czymkolwiek. Bo wiem ze takie Wegry wysylaly bron dla Polski w czasie 2 WS. Ukraina natomiast wbila nam nóz w plecy dogadujac sie z Nazistami.

Prosze bez hejtu, jestem na prawde ciekawy.

#ukraina
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1075
@Breath_Of_Kiev: teraz, walcząc zamiast nasz Rosją.
Wolne Państwo Ukraińskie istnieje od 30 lat.
Po drugie, wystarczy być człowiekiem i zachować się jak trzeba, z honorem. Nawet nie mając z tego korzyści. Są rzeczy ważniejsze niż pieniądze.
  • Odpowiedz
Ukraincy tez nas chcieli wymordowac.


@Breath_Of_Kiev: Raz, Rosja wielokrotnie.

Plus tak jakby Ukraina nie chce nam jebnąć atomówką w Warszawę. A po katastrofie Rosji Europa będzie zajęta jej cywilizowaniem i kontrolą, to się nie będzie miało czasu rozbijać.
  • Odpowiedz
@Breath_Of_Kiev: Wysłała b--ń jako państwo Osi? Nie pamiętam takiej akcji. Anyway prosta sprawa Ukraina musi wygrać, Rosja musi przegrać i jest to dla nas sprawa niezwykle ważna a o historii pogadamy potem i wiadomo, że powinniśmy mówić normalnie jak było bo to wyjdzie obu stronom na dobre.
  • Odpowiedz
@Natias: dokładni. Fajnie się tu będziemy bawić z opcją, że wrazie przegranej Ukrainy - tfu tfu, będziemy mieli 1059 kilometrów granicy z wrogim nam krajem (bo Bialoruś już zajeli wojskowo za pomoc w spacyfikowaniu strajków), a nasza stolica to będzie na 1/2 dniowy wypad ich czołgów.

Ale gaz będziemy tani mieli, tylko z rachunkiem do gazu powinni dawać rozmówki po rosyjsku, jak im żolnierzom powiedzieć: nie strzelajcie, tu masz moją
  • Odpowiedz
@KrzaczekPl:
Teraz bedziecie kupowac rope z Arabi Saudyjskiej ktora zaglodzila miliony obywateli Jemenu, ale Panu widze to nie przeszkadza bo w TVP o tym nie mowia i nie zyskalby Pan punktow i lajkow od innych poztycznych idiotow na tym portalu.
Izrael tez b--------e Syrie i Palestyna, ale to tez dla Pana nie problem.
  • Odpowiedz
@Breath_Of_Kiev: a nawet powiem gorzej, przez lata Rosję uważało się za partnera, taki kraj, co się musi otrząsnąć, ale idzie w dobrym kierunku, by ludziom było lepiej, by żyło się lepiej, a to wy nagle z szafy wyciągnęliście najgorsze koszmary i dla nas to jest szok.

Serio nikt nawet wrogości do Rosjan w Polsce nie miał, wręcz sam bardzo byłem za tym by Rosję zwiedzać, jako słowiański bratni naród, to
  • Odpowiedz