Wpis z mikrobloga

Kiedy Ukraina pomogla Polsce w czymkolwiek. Bo wiem ze takie Wegry wysylaly bron dla Polski w czasie 2 WS. Ukraina natomiast wbila nam nóz w plecy dogadujac sie z Nazistami.

Prosze bez hejtu, jestem na prawde ciekawy.

#ukraina
  • 80
  • Odpowiedz
@Breath_Of_Kiev: w 1920 w trakcie cudu nad wisłą. Wówczas miedzy innymi armia ukrainska zwiazała walkami dużą część wojsk rosyjskich na ukrainie. Dzieki czemu armia polska mogła skutecznie atakować w Polsce.
  • Odpowiedz
@Tymajster: @Breath_Of_Kiev: ruska dziwka eweidentnie. Fajnie nagle przeszedł z "jesteśmy" na "jesteście", "będziecie" xD plus propaganda "niechęć władz polskich do Rosji". Przecież Rosja to chce się z każdym kumplować, ale nikt jej nie lubi, jest taka biedna i poszkodowana.
  • Odpowiedz
Ukraina natomiast wbila nam nóz w plecy dogadujac sie z Nazistami.

@Breath_Of_Kiev: rozumiem że po 80 latach Ukraina składa się dokładnie z takich samych ludzi że można te dwie zupełnie odmienne Ukrainy porównywać?

Po drugie konto założone miesiąc temu, ergo jesteś jakimś kacapem srającym propagandą więc weź spie*dalaj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Breath_Of_Kiev: czytasz te daily o kościele zdrajcy Polski? Raczej nie pomagali a Polacy zapieprzają do kościółka regularnie. Jestem naprawdę ciekawy, bez hejtu, dlaczego popiera się tę instytucję...
  • Odpowiedz
@Breath_Of_Kiev: jak nie wiesz jak się zachować to na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie

ssanie kutangów w dworcowej toalecie to cały czas przyzwoite zachowanie, niż praca w ruskiej farmie trolli
  • Odpowiedz
@Breath_Of_Kiev:

Kiedy Ukraina pomogla Polsce w czymkolwiek


Tu nie chodzi o to!

My oddolnie mamy to w dupie co politycy robią,
ale każdy z nas zna Ukrainkę sprzątaczkę, czy ma współpracownika Ukrainca, czy w sklepie mu sprzedaje Ukrainiec/Ukrainka od lat, zakumplowaliśmy się.

I #!$%@?, mój ziomek płakał mi przez telefon, bo wy zjeby zaatakowaliście jego kraj i on nie wiedział co z rodziną jego.

Postaw się w tym momencie wysłaniku rosji.
  • Odpowiedz