Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki co to jest, że kawę wypije o 8:30 i w nocy o 23:30-0:30 nie mogę spać. Czy możliwe, że kofeina jeszcze nie schodzi? Może słaby magnez? bo po kawie mam dużo tych tików mięśni, nw. Jak byk jest to po kawie bo już nie raz testowalem, kiedyś jak pracowałem fizycznie to piłem normalnie jedną, dwie siekiery, a teraz po jednej rano spać w nocy nie mogę. Ogólnie to czuję inaczej niż zwykle w klatce piersiowej + wyższe tętno, nie boli, bardziej taki dyskomfort. To już banie leczyć czy co?. Piguła później, najpierw chcę zasięgnąć wiedzy wykopowych ekspertów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps Kiedyś zatrułem się kofeiną bo zjadłem dwa pixy kofeinowe i dwa dni z plusem 100 też nie przespane. Ale to przed piciem regularnie kawy

#przegryw #pytanie #zdrowie #medycyna #kawa #lekarz #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625914523f42fa57cc33fd36
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
OP: @Meybah: Serio tak długo? Pierwsze pobudzenie czuje po 15-30min, czyli sobie wkrecam xd

@nieprawdopodobnainterwencja: No druga strona medalu jest taka że bez kawy jestem nie żywy do 12 ;/ Teraz próbuje w mikrodozowanie i z plaskiej łyżeczki pije sobie 3/4 kawki zobaczymy co będzie wieczorem xd

3 razy ten post dodawałem, nk czy on jest nieregulaminowy? Jak ktoś widział podobny, to wołajcie bo może przegapiłem odp

Ten komentarz
  • Odpowiedz
OP: @DrGreen_2: Tak, ogólnie śpię dobrze (za dobrze bo spałbym całe dnie ;/), ale po kawie (nawet rano) jest jak w poście wyżej, w te noce np. idę spać o 0:00 i zasypiam koło 2-3, normalnie w trakcie snu i chwilę przed nim samym mam około 45-50 (dość nisko) a po kawie +5-10 z czasem spada. Sama kawa teraz nieźle mnie składa, bo się lekko trzęsę i jestem chaotyczny. W
  • Odpowiedz