Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 456
@pekas: żonie mówiłem jak #!$%@? można zmienić nazwę z dostojnej Prudential na Pru xDD jakby pierdnąć. Prut Prut Prut. Ktoś wziął grube miliony za ten wspaniały rebranding. Co by tu zmienić? #!$%@? połowę nazwy Prut Prut to genialne!
  • Odpowiedz
via Android
  • 61
@leftfinger nie wzięli pod uwagę opcji polskiej odmiany chyba. ta reklama jest taka dostojna, tutaj przedstawiona historia firmy, uśmiechnięte twarze i na koniec znikające literki z których powstaje pierd :D
  • Odpowiedz
@leftfinger: True story
Mam taką samą reakcje xD kto to #!$%@? zatwierdził
Firma ubezpieczniowa prudential brzmi dobrze, bezpiecznie, wystarczająco poważnie, no to zmienimy na pru xD

Przecież żeby zmienić nazwę tak dużej firmy to musiało to zatwierdzić przynajmniej z 50 osób, idę o zakład, że musiało się to zacząć od jakiegoś żartu stażysty xD
  • Odpowiedz
@pekas: Któryś zjeb tam na gorze w firmie która ich kupiła stwierdził ze to zajebisty pomysł i poszło xD A mieli fajna nazwę i logo, teraz został czerwony kwadrat i 3 litery.
  • Odpowiedz
Mam taką samą reakcje xD kto to #!$%@? zatwierdził

Firma ubezpieczniowa prudential brzmi dobrze, bezpiecznie, wystarczająco poważnie, no to zmienimy na pru xD

Przecież żeby zmienić nazwę tak dużej firmy to musiało to zatwierdzić przynajmniej z 50 osób, idę o zakład, że musiało się to zacząć od jakiegoś żartu stażysty xD


@krabczy: Bo to jest tak. Korpo zatrudnia jakiegoś nowego dyrektora marketingu czy #!$%@? wie czego. Dyrektor rozpoznaje teren i widzi,
  • Odpowiedz
@pekas: Typowa korporacja - prezes zatrudnia znajomego dyrektora marketingu idiotę, który wpada na swoje opus magnum, czyli słynny rebranding. Cała drabinka decyzyjna się śmieje, od gościa na okienku, po kierownika projektu działającego bezpośrednio pod dyrektorem marketingu, ale żeby się nie narazić kierownik projektu milczy w obawie o długo wyczekiwany stołek.

Rebranding się dokonuje, ludzie się śmieją i zaczyna się polowanie na czarownice.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy kiedyś pracowałem przy jukejowych rozliczeniach i już wtedy gniliśmy z prudentiala, którego skróty funduszy miały wszystkie PRU w nazwie. Wychodziły rzeczy typu PRUG, PRUJ, PRUK, PRUT XDD
  • Odpowiedz