Wpis z mikrobloga

@zsokiemowocowym: > oni mają tyle ziemi, surowców ludzi, całe wieki byli niepodleglym państwem, za cccp też technologie i naukę jakąś mieli ja nie wiem jak można tak zrujnować państwo.

@zsokiemowocowym: temat rzeka, w skrócie to moskale od samego początku byli tym czym sa dzisiaj. Organizacje państwa wzięli od zlotej ordy, ktorej to byli wasalami przez prawie 200 lat. Jak ich traktowano tak oni traktuja swoich i obcych. Dorzuć do tego
@jazuu: @Arado-Akbar: "Caryca Katarzyna jako osoba urodzona w niemieckim wtedy  Szczecinie była i czuła się Europejką, lecz wcale nie była pewna czy wciąż nią jest kiedy stała się panująca nad Rosją. Polityczne wpływy i wypłacone jako zachęta znaczne pieniądze skłoniły szwedzkich kartografów do sporządzenia nowej mapy Europy, której granica opierała się teraz o Ural a nie, jak dotąd o wschodnie obrzeże Rzeczypospolitej. Tym sposobem, własna siedziba Katarzyny – Petersburg, znalazła
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
to uczucie, gdy uświadamiasz sobie, że żyjesz kraju szczochem i gównem płynącym xd


@mmafame: *kraju szczochem i gównem stojącym (nie ma jak płynąć bo nie ma kanalizacji)
oni mają tyle ziemi, surowców ludzi, całe wieki byli niepodleglym państwem, za cccp też technologie i naukę jakąś mieli ja nie wiem jak można tak zrujnować państwo.


@zsokiemowocowym ZSRR i technologia xd poza początkiem wyścigu kosmicznego, to oni potrafili klepać przestarzałe Pobiedy najwyżej
@Halbr: nie bronię związku radzieckiego ale jakieś osiągnięcia jednak mieli i przez jakiś czas probowali nadrobić straty do zachodu, robili rakiety kosmiczne, czołgi, migi dlatego dziwi mnie to że nie potrafili zrobić samochodu osobowego zdolnego konkurować z golfem mk1